Oyun

Normal Fiyatı 69 TL Olan Oyun, Epic Store’da Kısa Süreliğine Ücretsiz Hale Geldi

 Oyun kampanyalarıyla son günlerde ismini bir oldukça ziyade duyuran ve rakiplerine karsı GTA 5 ve Civilization VI üzere oyunları fiyatsız hale getirerekte kıymetli bir işe imza atan Epic Games, bu seferde kısa müddetliğine de olsa 69 TL fiyat etiketine sahip Samurai Shodown NeoGeo Collection’ı fiyatsız hale getirerek oyunseverlere sundu. 


 Neredeyse her hafta bir oyunu fiyatsız olarak sunmaya devam eden Epic Games, bu haftayıda boş geçmeyerek 69 TL fiyatlı bir oyunu fiyatsız hale getirdi. Çok oyunculu dövüş oyunu olan Samurai Shodown, aslında klasik ikili bir dövüş oyunu olarak önümüze çıkıyor. Bu hoş dövüş oyunu aslında 1 yıl fiyatsız olarak çıkacaktı. Gelgelelim Epic Games’in son düzenlemelerine nazaran oyun bugünden itibaren 1 hafta boyunca fiyatsız olarak sunuldu. 

 Tek bir oyundan ibaret olmayan oyun yekun boyutu 10,50 GB olarak görünüyor.  Samurai Shodown NeoGeo Collection, aslında NeoGeo’nun oyunlarının toplandığı 6 farklı Samurai Shodown oyunlarını barındırıyor. Koleksiyonun içerisinde nokta alan oyunlar ise şöyle; 1993 ila 2004 tarihleri arasında yayınlanmış olan Samurai Shodown I, II, III, IV Amakusa’s Revenge, V, V Special ve birinci kez Epic Games üzerinden bizlere sunulacak olan Samurai Shodown V Perfect ile birlikte önümüze çıkacak. 

 İlk sefer bu paket içerisinde de daha evvel yayınlanmamış bir oyunuda fiyatsız olarak deneyimleme talihi bulacağız. Tıpkı vakitte online ikili dövüşlerinde olabileceği bu oyun birinci olarak Epic Games üzerinden yayınlanarak 1 hafta fiyatsız olarak sunulacak. Daha sonra 2 hafta üzere bir mühletin akabinde gayrı çevrimiçi platformlarda da yayınlanması bekleniyor. Oyunu deneyimlemek isteyen oyunseverler buradan

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı