Oyun

Oyun Dünyasının Sevilen İsimleri SteelSeries Sposorluğunda Tekrar Buluşuyor

Oyun yerküresinin teknoloji devi SteelSeries, geçtiğimiz aylarda oyuncular ile sevdikleri ünlü isimleri çeşitli armağanların dağıtıldığı SteelSeries Challenge etkinliğinde bir araya getirmişti. Oyuncular bir sonraki aktifliği sabırsızlıkla beklerken SteelSeries’den beklenen haber geldi! 13 Haziran Cumartesi günü Can Sungur, Pelin “Pqueen” Baynazoğlu, Tuna “PintiPanda” Akşen ve Mete “Easter GamersTV” Özbey tekrar sevenleriyle buluşuyor.

Geçtiğimiz aylarda birincisi düzenlenen SteelSeries Challenge aktifliği oyuncular tarafından büyük ilgi görmüştü. 13 Haziran tarihinde oyun yerküresinin sevilen isimlerinden Can Sungur, Pqueen, PintiPanda ve Easter GamersTV ile düzenlenecek olan çevrim içi oyun turnuvaları serisinin 2. oyunu ise Risk olacak. İlk aktiflikte oynanan Monopoly oyununda Pqueen öbür isimleri arkada bırakarak takipçilerine birçok armağan kazandırmayı başarmıştı. Risk oyununda ise kimin kazanacağı şimdiden merak konusu!

Bu tatlı yarışmada influencerlar hem takipçilerine armağan kazandırmak için uğraş verirken hem de onlara keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Monopoly’den sonra “Risk oynuyor olsaydık durum gayrı olurdu!” diyen influencerlarının bu seslenişini duyan SteelSeries, artık de bu tatlı yarışması Risk: Küresel Domination ile sürdüreceğini duyurdu.  Influencerların takipçileri oyun esnasında destek sağlayabilecek ve tıpkı hengamda bu biçimde SteelSeries ekipmanları kazanma bahtı elde edebilecekler.

Destek sağlayan takipçilere birbirinden şahsi SteelSeries ekipmanları

Keyifli bir cumartesi akşamı için bir araya gelecek olan influencerları SteelSeries Challenge etkinliğinde tekrar takipçileri destekleyecek. Takipçilerine armağan dağıtmak için savaş edecek bu dört isimden kazanan kişinin yayın esnasında yanında olan izleyicilerine, birbirinden pahalı SteelSeries ekipmanları verilecek.

Aktiflikte verilecek bu kişisel armağanlar arasında ise piyasaya sürülmesi ile oyuncuların gözdesi olmayı başaran Apex 3 oyun klavyesi, tüm oyunculara hitap eden tesirli tasarımı ile oyun mouse’u Rival 3, Arctis serisinin öne çıkanlarından biri olan Arctis 1 oyuncu kulaklığı mahal alıyor. Sevdiği ismi destekleyenler bu armağanların yanı sıra QcK Medium ve SteelSeries anahtarlık armağanlarını de kazanma talihi yakalayabilecekler. Tüm eserlerden 3er adet dağıtacak olan SteelSeries, cumartesi günü yayında bir araya gelecek Can Sungur, Pqueen, PintiPanda ve Easter GamersTV’nin arasındaki yarışması bu formda farklı bir noktaya taşıyor. Bu tatlı yarışmada takipçilerine armağan kazandırmak isteyen isim elinden gelen her şeyi yapmalı!  

Aktifliğe izleyici olarak katılan herkesin birçok armağan kazanma talihi olacak.  Can Sungur, PintiPanda ve Easter GamersTV Facebook Gaming kanalları üzerinden yayın yaparken Pqueen da Twitch kanalı üzerinden yayın yapacak. Risk oyununda kimin izleyicilerine armağanların gideceğini merak ediyorsanız keyifli bir cumartesi akşamı için bu tatlı yarışmanın heyecanına ortak olun!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı