Oyun

PC Oyunu Olan Atom RPG, iOS İçinde Yayınlandı

 2017 yılında sadece bilgisayar üzerinden oynayabildiğimiz rol yapma oyunu Atom RPG, mobil bölümün gelişmesiyle birlikte iOS için de yayınlandı. Android kullanıcıları içinde yakında yayınlanması beklenen RPG biçimindeki oyun, bizleri 1986 yılına götürüyor. 


 Mobil bölümün bir epey gelişmesiyle birçok PC oyunlarının telefonlar için de entegre edildiğini görüyoruz. Atom Team tarafından geliştirilen Fallout ve Wasteland üzere RPG oyunlarında esinlenerek geliştirilen Atom RPG oyunu PC platformu için 28 Kasım 2017 tarihinde geliştirici ekip Atom Team tarafından yayınlandı. 

 1986 yılında nükleer savaştan kurtulan birkaç er ile birlikte Sovyetler Birliği ve Garp Bloğu’na gönderilerek kavi vazifelerin üstesinden gelmeye çalışacağız. Soğuk topraklarda geçecek olan maceramızda 60 saatten çokça oynanış mühleti olacak. Grafiksel manada da âlâ diyebileceğimiz Atom RPG’de yekunda 120’den farklı ortam ve 60’tan çokça düşman çeşiti bulunuyor. Birçok silah ve botun yan aldığı oyunun kaderini önünüze çıkan çoktan seçmeli sorularla değiştirebilme imkanına sahip olacaksınız. 

 Hem mobil hem de PC platformları için ne yazıkki fiyatlı olan bu oyunu PC üzerinden deneyimlemek isterseniz Steam’den 24 TL’ye satın alabilirsiniz. Şayet mobilden deneme isterseniz yalnızca App Store üzerinden Steam fiyatının iki katı üzere bir fiyata 54.99 TL’ye sahip olabilirsiniz. Yakında Android içinde yayınlanacak olan bu oyun ne kadar fiyatla çıkacağı şimdilik anlaşılan değil. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı