Oyun

Pearl Abyss, Black Desert Evreninin İlk Global Şölenini Düzenliyor

Yerkürenin dört bir yanından birçok oyuncu kitlesine sahip Black Desert cihanında çevrimiçi bir balo aktifliği olacak bir küresel şölen düzenleniyor. Birçok farklı memleketten Maceracı, bu şölen sayesinde bir arada bulunma bahtını yakalayacak. Bunun yanı sıra devam eden ve eklenen etkinliklerle Maceracılar daha çokça armağan kazanmaya devam edecek.

Pearl Abyss bugün, Black Desert’ın çevrimiçi gerçekleşecek olan birinci küresel şöleni “Heidel Şöleni: Evde” aktifliğine 30 Mayıs 2020 tarihinde konut sahipliği yapacağını açıkladı. Maceracılar, 9 lisanda desteklenecek çevrimiçi bir yayın aracılığıyla yerkürenin dört bir yanından Maceracılarla bir arada olma fırsatını yakalayacaklar.

Devam eden global pandemi COVID-19 nedeniyle Pearl Abyss, Maceracıların Black Desert oynamak için kullandıkları platformdan bağımsız olarak onlarla bir araya gelmek ve unutulmaz bir deneyim yaşatmak için birinci çevrimiçi aktifliğine mesken sahipliği yapmaya karar verdi. Black Desert’ın resmi YouTube ve Twitch kanallarında canlı yayınlanacak olan aktifliğe yerkürenin çeşitli mahallerinden davetiye olmadan da iştirak sağlanabilecek.

Maceracılar Şölen Aktifliğini Beklerken Kazanmaya Devam Ediyor

Maceracılar, şahsi etkinlikler ve armağanlarla dolu bu şahsi şöleni beklerken, Black Desert TürkiyeMENA‘da gerçekleşen çeşitli oyun içi aktifliklerin tadını çıkarabilecekler. Maceracılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan “Yaşam Becerisi Mevsimi” aktifliğinin ise son haftası.

Yanı sıra, bu hafta Black Desert TürkiyeMENA’da çeşitli kişisel at aktiflikleri düzenlenecek. Canavarları yenen, toplayıcılık yahut balıkçılık yapan Maceracılar kişisel eşyalara sahip olma talihi yakalarken, ekstra Binek EXP güçlendirmesi ve çiftleştirme yoluyla daha hususî bir at elde edebilecekler. Ayrıyeten atlarını Lv. 15 yahut daha yüksek bir levele kadar yükselten Maceracılar imparatorluk at teslimatı yapabilecekler.

Daha çokça haber almak için Black Desert TürkiyeMENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı