Oyun

Pearl Abyss, Black Desert için Netflix Orijinal Yapımlarından “Cursed”ü Konu Alan Yeni Bir İçerik Yayınlıyor

Pearl Abyss, bugün Netflix özgün üretimlerinden “Cursed”ü bahis alan bir oyun içi içerik geliştirmekte olduklarını duyurdu. 17 Temmuz 2020 tarihinde tanınan streaming servisi Netflix’te yayınlanan Cursed, Ortaçağ’da geçen 10 kısımlık ve fantastik temalı bir dizi.

Geliştirilmekte olan crossover(almaşık kurgu) içeriği hakkında detaylı bilgi çok yakında tekrar duyurulacak. Ayrıyeten Cursed’ün galasını kutlamak ve bu cümbüşe oyuncuların iştirakini sağlamak için Kuzey Amerika ve Avrupa’da Black Desert Online bugünden itibaren blackdesertonline.com

Kral Arthur efsanesini tekrar yorumlayan Cursed; efsaneyi bu sefer de mukadderatında güçlü ve trajik bir öyküye sahip Göl Kraliçesi’ne dönüşmek olan gizemli güçlere sahip genç kahraman Nimue’nin gözünden anlatıyor.

Nimue, annesinin vefatının akabinde Güç Kılıcı’nı teslim etmek için Merlin’i aramaya çıkar. Bu seyahatte ona beklenmedik bir arkadaş; genç paralı asker Arthur eşlik eder. Arthur ile çıktıkları yolda Nimue beklenmedik maceralara atılarak dehşetli Kızıl Paladinler ve onların hata ortağı Kral Uther’e karşı bir yürek ve isyanın sembolü haline gelecektir.

Çizgi roman efsanesi Frank Miller ve senarist Thomas Wheeler’ın kitabından uyarlanan dizide Katherine Langford (Ölmek İçin On Üç Sebep), Devon Terrell (Barry) ve Gustaf Skarsgård (Vikingler) rol alıyor.

Netflix dizisi Cursed hakkında daha fazla bilgi için lütfen Netflix resmi web sayfasını ziyaret edin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı