Oyun

Pearl Abyss, Shadow Arena’ya Rakip Sistemi Eklendi

Shadow Arena Erken Erişim evresinde yeni güncellemeler ile oyunculara içerikler sunmaya devam ediyor. Rakip Sistemi’nin güncellemesiyle birlikte oyuncular artık rakiplerine karşı bir sıralamaya sahip olabilecek ve oyuna yeni eklenen Usta kümesine yükselebilecekler. Battle Paso aktifliği ise büyük ödül duyuruları ile devam ediyor!

Pearl Abyss bugün, aksiyon dolu PvP Shadow Arena’da yeni Rakip Sistemi’ni tanıttığını duyurdu. Oyuncular artık kendi derecelerinde olan rakiplerine karşı savaşarak Sıralama Puanı kazanabilecekler.

Rakip Sistemi, oyuncuların derece aldığı savaşlar sırasında misal yeteneklere sahip rakiplere karşı rekabet etmelerini ve yükselmelerini sağlayan yeni bir sistemdir. Oyunculara, büyük muvaffakiyetler elde ettikleri ve rakiplerini yendikleri sürece, oyunu kazanmasalar bile ek Sıralama Puanları verilecektir. Bununla birlikte eklenen yeni bir özellik ise rakipleri yakın olduğunda oyunculara bilgilendirme yapılacağından, bir rakibi tespit etmek çok daha kolay olacak.

Yeni Küme ve Battle Paso Heyecanı

Yeni “Usta” kümesi de Shadow Arena’da yerini aldı. Bu eklemeyle birlikte, oyunda artık toplam 8 Küme derecesi mevcut olacak. Bir müsabakada 8’den fazla öldürme ile en uzun mühlet hayatta kalan oyuncular Usta olarak terfi ettirilecek.

Shadow Arena Üretim Sorumlusu Kwangsam Kim, geliştirici notunda, 5:5 Grup ve Mevt Maçı modlarının da yakında bir güncelleme ile oyuna geleceğini duyurdu. Tıpkı vakitte yakında oyuna yeni başlayanların, eğitim yahut oyunları kaydetmesine ve paylaşmasına imkan tanıyan bir Tekrar Modu da oyuna eklenecek.

Son olarak, Battle Paso aktifliği 17 Eylül tarihine kadar devam edecek. Aktiflik mühletince özel Çekiliş Kuponu alan iştirakçiler, GeForce RTX 2080 grafik kartı, Seagate SSD 1TB yahut hudutlu sayıda olan Shadow Arena Özel Eserleri Paketi üzere bedelli ödüllerden birini kazanma bahtına sahip olacak.

Shadow Arena hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini, Discord, Facebook, YouTube, ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı