Oyun

Pearly Abyss, Shadow Arena’nın Yeni Kahramanı Igrid’i Tanıttı

Shadow Arena’nın 14. kahramanı olan Igrid, güçlü atak ve savunma maharetlerine sahip eski bir bayan savaşçıdır. Allahın verdiği alevi kaybettikten sonra dolaşan lanetli bir savaşçı olarak da bilinir.

Igrid, sahip olduğu kalkan ile düşmanların hücumlarını mahzurlar ve akabinde onlara kendi akınıyla karşılık verdiği güçlü Savaş Baltası ve Kalkanı kullanır. Ayrıyeten rakibini yakalayarak ya da yere sererek rakibi etkisiz hale getirebilir. Birtakım hamle hünerleri çok fazla dayanıklılık tükettiği için oyuncular saldırırken dikkat etmelidir.

“Ücretsiz Oynama Etkinliği” ile Tüm Kahramanlar Deneyimlenebilecek

“Ücretsiz Oynama Etkinliği” 27 Ağustos tarihine kadar Shadow Arena’da devam edecek. Aktiflik mühleti boyunca, Igrid dahil toplamda 14 kahraman fiyatsız oynanabilir olacak ve oyuncular, her kahramanın savaş hareketlerini ve maharetlerini deneyimleyebilecek.

Shadow Arena’nın İzleyici Modu Geliştirildi

Son olarak, oyundaki izleyici modu da geliştirildi. Oyuncular artık en yakınındaki oyuncuyu bulabilir ve izleyebilirler. İzlenen oyuncu öldüğünde, kamera otomatik olarak öbür bir oyuncuya geçiş yapacak biçimde düzenlendi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı