Oyun

PlayStation 5 ve Xbox Series X Oyunlarının Fiyatları Oyuncuları Üzecek

Yeni nesil oyun konsolları çok daha süratli yükleme müddetleri, çarpıcı grafikler ve daha yüksek oyun fiyatlarını beraberinde getirecek. Oyuncuları birinci iki değişiklik epeyce heyecanlandırsa da, üçüncü değişiklik için pek heyacanlanacaklarını düşünmüyoruz.

Geçtiğimiz Perşembe günü Take-Two Interactive Software tarafından yapılan açıklamada, NBA 2K21’in PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümleri için 69.99 dolarlık bir liste fiyatına sahip olacğaını duyurdu. Başka yayıncılar, oyunları için fiyatlandırma yapmadığını açıkladı.

2K sözcüsü, “Yeni nesil platformlarda NBA 2K21 için önerilen perakende fiyatımızın oyunun bedeline denk olduğuna inanıyoruz” dedi. NBA 2K21’in yeni nesil oyun konsolları için kıymetli bir detay olacağından eminiz, gelgelelim bu bedeli hayranlarımıza ve NBA 2K oyuncularına kanıtlamamız gerektiğinin farkındayız. Bunu dört gözle bekliyoruz ve önümüzdeki aylarda daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz.”

PlayStation 5 ve Xbox Series X için piyasaya sürülecek olan öbür oyunlarla ilgili rastgele bir fiyat haberi paylaşılmadı, fakat gelişmeler epeyce sizlerle paylaşacağız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı