Oyun

PlayStation 5’in Web Sitesi Olası PS5 Lansmanı Öncesi Güncellendi

Sony Interactive Entertainment, PlayStation 5’in web sitesini Haziran ayı başlarında mümkün bir PS5 lansmanının öncesinde güncelledi. Şu an için bu güncellemenin neden yapıldığına dair net bir malumat yok. Sony, güncellemenin ne olduğunu yahut bir güncellemenin neden yapıldığını söylemedi, gelgelelim PlayStation hayranları bunun bir şey söz ettiğini argüman etti ve PS5’in yakın vakitte düzenlenecek bir lansman ile tanıtılacağını belirtildi.

Sony, web sitesinin neden güncellendiğini yahut nelerin güncellendiğini açıklamasa da, PlayStation hayranları “yıldırım hızı” ve “çarpıcı oyunlar” üzere birtakım yeni metinlerin eklendiğini fark ettiler. Aşağıda, güncellemeyle birlikte eklenen tüm yeni satırlara göz atabilirsiniz:

  • Yıldırım suratı
  • PlayStation konsolunun yapabileceklerinin kurallarını yine yazan Entegre G / Ç özelliğine sahip özel bir CPU , GPU ve SSD’nin gücünden yararlanın .
  • Çarpıcı oyunlar
  • İnanılmaz grafiklere hayran kalın ve yeni PS5 ™ özelliklerini deneyimleyin.
  • Nefes kesen daldırma
  • Dokunsal geribildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler ve 3D Ses teknolojisi desteğiyle daha derin bir oyun deneyimini keşfedin.

Enteresan bir halde, sitenin şu anda gösterilmeyen bir kısmı de var, bu da Sony’nin bir şeyi engelliyor olabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, bunun bülten için iframe çalışması esnasında meydana gelen bir teknik sorun olması da mümkün.

Belirtildiği üzere, mevcut söylentiler ve raporlar PS5 tanıtım aktifliğini Haziran ayının birinci iki haftasında yapılacağı sav ediliyor. Doğal ki, bu resmi bir haber değil ve birebir devranda birçok kişinin planlarını bozan ve şu an tüm Yerküre’de tesirini göstermeye devam eden koronavirüs pandemisi, şirketin planlarını değiştirebilir.

Playstation 5, bu tatil serisinde yerküre çapında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Aşağıdaki temas aracılığıyla şu ana kadar PlayStation 5 ile ilgili bilinen tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

PlayStation 5: Bildiğimiz Her Şey – PS5 Çıkış Tarihi Söylentileri, Özellikleri ve Daha Ziyadesi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı