Oyun

Pokemon Cafe Mix, Android, iOS ve Nintendo Switch İçin Çıkış Yaptı

 Genius Sonority tarafından geliştirilen Pokemon Cafe Mix, geçtiğimiz gün gerçekleştirilen  Pokemon Presents etkinliğinde tanıtıldı. 23 Haziran 2020 tarihinde Android, iOS ve Nintendo Switch için oynanabilir hale geldi. 


 23 Haziran tarihinde gerçekleştirilen Pokemon Presents etkinliğinde Nintendo Switch için çıkması planlanan Pokemon Cafe Mix, birebir devranda iOS ve Android içinde yayınlandı. Küçük ve bir o kadarda kullanışlı bir kafeye sahip olarak başlayacağımız oyunda müşterilerimize lezzetli sunumlar gerçekleştireceğiz. 

 Ücretsiz olarak oynayabileceğimiz Pokemon Cafe Mix, bulmaca çeşidinde bir oyun olarak önümüze çıkıyor. Fiyatsız olarak erişebileceğiniz bulmaca çeşidindeki bu oyunu dileyen oyunseverler oyun içi parası olan Golden Acorns satın alarak daha sefalı hale getirebilirsiniz. İsminden de anlaşılacağı üzere oyunun pokemonlar ile ilgisi olduğunu söyleyebiliriz. 

 Pokemon müşterilerimize istediği içecek ve yiyecekleri tekrar pokemonlardan oluşan simgeleri birbirine bağlayarak hazırlayıp sunmaya çalışacağız. İşletme ve eşleştirme mantığı çerçevesinde ilerleyen oyun Android, iOS ve Nintendo Switch için fiyatsız oynanabilir olarak geçtiğimiz gün yayınlandı. Sahip olduğumuz kafemiz devranla büyümeye başlayacak ve yeni pokemonları işe alarak kendi yükümüzü biraz daha hafifletmiş olacağız. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı