Oyun

PUBG 7.3 Güncellemesinin Detayları Açıklandı! C4 Geliyor

PlayerUnkown’s Battlegrounds (veya yaygın olarak bilindiği ismiyle PUBG) battle royale oyunlarının tanınan hale gelmesine değerli noktada öncülük etti. Fornite ve Apex Legends üzere sayısız oyuna ilham veren bir oyun oldu, fakat hala Steam ve Xbox Live’da en çok oynanan oyunlardan biri durumunda.

PUBG rakiplerinden farklı olarak, değişen hava koşulları, gerçek yerküre silahları ve fiziği ile daha simülasyon odaklı bir oyundur. Fornite’ın gösterişli sanat şekli yahut Call of Duty: Warzone’un amansız süratli savaşlarına alışkınsanız, PUBG âlâ bir seçenek olabilir.

Steam Erken Erişim devrinden 2018’de Steam’de en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısına ulaşan oyun, o günden bu yana PS4, Xbox One, Google Stadia, Android ve iOS platformları için çıktı. Başkaca, dizüstü bilgisayarlar üzere daha düşük donanımlarda çalışabilen, oyunun fiyatsız oynanabilen bir versiyonu olan PUBG Lite da var. PUBG, ayrıyeten yeni içerikler, özellikler ve tahminen de kestirim edilebileceği üzere can sıkıcı yanlışları düzeltmeye yönelik birçok sistemli güncellemeler alır.

PC için en son PUBG güncellemesi nedir?

7.3 Güncellemesi (10 Haziran’da test sunucularında)


PUBG Corp, bir sonraki güncellemeyle PUBG’ye gelecek olan ayrıntıları paylaştı. 7.3 güncellemesi, bir seri araç değişikliğine, yeni bir patlayıcıya ve birtakım hayat kalitesi güzelleştirmelerine odaklanıyor. 10 Haziran’da PUBG test sunucularına gelecek ve 17 Haziran’da canlı sunucular için yayınlanacak.

Araç hasarı

Araçlar sıfır can seviyesine ulaştıklarında anında patlamayacaklar. Bunun konumuna, motor devre dışı bırakılacağı ve evvel araç ateşe verileceği için oyuncuların kaçmak için bir fırsatı olacak. Beş saniye sonra araç patlayacak.

Araçlarda artık birden ziyade hasar ortamı olacak ve motor yangınını hedeflemek en âlâ seçim olacak ve sürate daha gerçekçi reaksiyon verecek.

Yeni atılabilir

Patlayıcılardan bahsetmişken, PUBG’e bu güncellemeyle birlikte yeni bir patlayıcı geliyor. C4, 7.3 güncellemesinin bir kesimi olarak savaş meydanına eklenecek ve birtakım değişik yeni oyun fırsatları yaratacak. Yükü nedeniyle C4’ü çok uzağa fırlatamayacaksınız, lakin patlayıcı menzili 25 metrelik devasa bir yarıçapı kaplar ve bu da birçok rakibinize zarar verebilir.

Paraşüt takibi

Son kayda paha değişiklik, paraşütle inerken bir grup arkadaşını otomatik olarak takip etme özelliğidir. Uçaktan ayrılmadan evvel bir kadro arkadaşını takip etmeyi seçebilirsin, bu da düştüğün nokta için çok daha kolay uyum sağlamanızı kolaylaştırır.

Yukarıdaki üç yeni özelliğin yanı sıra, öteki değişikliklerin birçok günah düzeltmeleri, hayat kalitesi iyileştirmeleri ve birtakım yeni satın alınabilir kaplanmaların eklenmesi ile ilgilidir.

 

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı