Oyun

PUBG Mobile’a ‘Gizemli Orman Modu’ Geliyor

 Günümüzün en sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan PUBG’ye “Gizemli Orman Modu” geliyor. Son vakitlerde gelen yenilikler ile isminden çokça duyurmayı başaran PUBG Mobile, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla yeni bir modun geleceğini resmi olarak duyurdu. 


 Resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran PUBG Mobile, gelecek olan yeni modu duyurdu. Yapılan açıklamada:“Macera bekliyor. 1 Haziran tarihinde bu gizemli ormanı keşfetmeye hazır ol” ifadeleriyle duyurdu. Şimdi çok ziyade haber açıklanmamasına karşın görselin sağ alt bucağında bulunan Sanhok ibaresi, bize aktifliğin geleceği harita hakkında haber veriyor. Ayrıyeten yapılan öteki açıklamalar da “Nereye bakacağını bilirsen…” sözlerine mahal verdi. 

 Geçtiğimiz günlerde Miramar haritasına gelen güncellemeyle birlikte başkaca kimi silahlara da yenilikler eklenmişti. Gelen güncellemenin akabinde uzun bir vade geçmemesine karşın PUBG Mobile, oyunseverler için yeni “Gizemli Orman” modunu duyurdu. Sanhok haritası üzerine gelecek olan bu mod hakkında ziyade bir açıklamada bulunmayan oyunun geliştiricileri, modun orman temalı olacağını ve 1 Haziran tarihinde bizlerle buluşacağını belirtti. 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı