Oyun

PUBG Mobile’in Yeni Güncellemesi ile Yeni Oyun Modu ve Harita Yayınlandı

İskandinav esintili yeni harita Livik, 52 oyuncunun yarıştığı bir harita harita. Yeni haritadaki maçlar yaklaşık 15 dakika sürecek ve oyuncular P90 hafif makineli tüfek ve Mk12 nişancı tüfeği üzere yeni silahlar bulabilecekler. Haritada canavar kamyon üzere özel araçlar da olacak. Harita hala beta sürümünde, bu nedenle Livik gelecekteki güncellemelerde değişikliğe uğrayabilir. Yeni haritanın piyasaya sürülmesiyle daha âlâ istatistiklere sahip silahların eşsiz versiyonlarının orjinal haritada görüneceği özel bir aktiflik geliyor.

Yeni oyun modunun ismi Bonfire. Oyuncular Erangel yahut Miramar için sıraya girdiğinde, yeni modu oynama bahtları olacak. Bonfire’da gereç ve aktiflik eşyası almak için yakılabilecek küçük heykeller haritaya dağılmış durumda. Aktiflik boyunca değişen dev heykeller de olacak. Heykel kampları da harita boyunca görünecek ve bu kamplarda da bol ölçüde eşya bulunacak, bu yüzden heykel kamplarına göz kulak olun.


PUBG Mobile’e daha kısa maçlar eklemek, büyük oyuncu tabanı için şahane bir yenilik oldu. İş güç peşinde olan oyuncuların öğlen yemeği molası sırasında yalnızca bir çeşit oynamak için 15 dakikası olabilir. Livik PUBG Mobile’a gelen ve Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi’ye katılan 5. harita oldu. Ayrıyeten Livik birinci orjinal taşınabilir harita. Başka dört harita PC ve konsolda bulunan haritalar. Haritanın gelecekte konsollara yahut PC’ye gelip gelmeyeceğine dair bir bilgi şimdi verilmedi.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı