Oyun

PUBGye 8.1 Güncellemesi Geliyor

 Battle Royale oyunu denilince akla birinci gelen isimlerden birisi olan PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’a (PUBG), yeni bir güncelleme aldı. 14 Temmuz 2020 tarihinde yani bugun gelen güncelleme ile PUBG birçok yenilik ile buluştu. 


  PUBG Corporation ve Krafton şirketlerinin ortaklaşa geliştirdikleri ve oyun dünyasını uzun bir müddet domine etmeyi başaran PlayerUnknown’s Battlegrounds, birinci olarak 23 Mart 2017 tarihinde hayatımıza girdi. Yekunda 70 milyonun üzerinde satış yapan ve oyuncu sayısının milyonları bulduğu PUBG, bugün itibariyle yeni bir güncelleme aldı. 

 PlayerUnknown’s Battlegrounds’a gelen 8.1 güncellemesi bizleri yine Sanhok’un yemyeşil ormanlarına götürüyor. 8. Seri PC platformlarında Steam üzerinden 22 Temmuz’da, Xbox One, PlayStation 4 ve Google Stadia’da 30 Temmuz’dan itibaren başlayacak. 

 Bugün gelen güncellemeden sonra oyuna giren oyunseverler Sanhok haritasında oynadıkları vakit bir çok yeniliği uçaktan atlar atlamaz fark edecekler. Tıpkı devirde oynanış mekaniklerinin de değiştiği oyunda arkaya dönüşler, yapılar, Boot Camp, harabeler, Pai Nan, Khao ve Taş Ocağı üzere konumlarda yenilendi. Yenilenen konumların evvelki ve sonraki halleri şöyle;

Eğitim KampıTaş OcağıHavaalanı (Önceden Mongnai)Getaway (Önceden Dock’lar)KalıntılarDağMağaraNehirPai Nan / Khao / Sahmee / KampongBhanYağma Kamyonu 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı