Oyun

Quake II Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Son periyodun görüntü oyun kesimindeki en tanınan stüdyolarından biri olan Bethesda, oyuncuları keyifli etmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde QuakeCon aktifliğini düzenleyen Bethesda, oyuncuların büyük bir ilgisiyle karşılaştı. Bu ilgiyi boşa çıkartmak istemeyen şirket ise Quake oyununu fiyatsız olarak sunmuştu.

Şirketin efsane haline gelmiş oyunlardan biri olan Quake’i aktiflik kapsamında başlatılan bağış kampanyası için fiyatsız hale gelmişti. Ayrıyeten şirket, bağış kampanyasında toplanan meblağın 10 bin doları aşması halinde Quake II’nin de fiyatsız olacağını belirtmişti. Bu açıklamanın akabinde oyuncular tarafından ağır bir ilgiyle karşılaşan kampanya da toplam 30 bin doları aşan bir meblağa ulaşıldı. Bunun sonucunda ise Quake II’de fiyatsız hale geldi.


Birinci olarak 1997 yılında piyasaya sürülmüş olan Quake II, aktiflik kapsamında 3 gün boyunca fiyatsız olarak sunulacak. Quake üzere FPS tipinde olan oyunda, karşınıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyorsunuz.

Şayet sizlerde oyuna fiyatsız olarak sahip olmak istiyorsanız öncelikle Bethesda Launcher

Bir başka hoş haber ise Quake III Arena’nın da 17 Ağustos günü fiyatsız olarak sunulacak olması. Bethesda, son periyotta yaptığı etkinliklerle oyuncuların gönlünü kazanmaya devam ediyor. Yeni kampanyalar epey sizlerle paylaşacağız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı