Oyun

Raziel: Dungeon Arena, iOS ve Android İçin Yayınlandı

 Indrasoft tarafından yayınlanan oyun multiplayer ve singelplayer modları sunuyor. Grafikleri ile isminden vakit zaman kelam ettirecek olan RPG oyunu iOS ve Android için yayılandı. 


 Mobil oyun dünyasının güzelleşmesiyle birlikte birçok oyun geliştiricileri taşınabilir platformlar için oyun geliştiriliyor ve grafikleri ile öbür platformdaki oyunları neredeyse aratmıyor. Grafikleri ile ön plana çıkması beklenen Raziel: Dungeon Arena isimli RPG oyunu App Store ve Play Store’da yerini almış durumda. Peki Raziel: Dungeon Arena nasıl bir oyun?

 Daha öncede basetiğimiz üzere tekli ve çok oyunculu modlarının bulunduğu oyunda tekli modu 10 farklı kısım ve 60 düzeyden oluşuyor. Oyundaki misyonumuz epey kolay. Sadece tuş kombinasyonlarını kullanarak her kısımda karşımıza çıkan yaratıkları yok etmemiz gerekecek. Tek oyunculu modun içerisinde de farklı modlar barındıran oyun çok taraflı olması oyunun uygun yanlarından yalnızca biri. 

 Dilediğimiz üzere kahramanımızı özelleştirebileceğimiz oyunda birde çoklu oyun modu bulunuyor. Bu modda online oyuncularla çeşitli modlardan birini seçerek öbür oyuncularla karşılaşabileceksiniz. Oyunun en heyecan verici bir özelliği ise birebir oyun içerisinde iki farklı karakter ile savaşabiliyor. Belirlediğiniz iki kahramanınız ortasında geçiş yaparak savaşa istikamet verebilmek sizin elinizde olacak. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı