Oyun

Red Dead Online Oyuncuları Son Güncellemesinin Hatalı Olduğunu Belirtiyor

Yakın tarihli bir Red Dead Redemption 2 Online güncellemesi, oyunculara oyunun yabanî hayatıyla daha fazla etkileşim yolu sunan hayvan odaklı bir rol olan Naturalist uzmanlığı ekledi. Lakin, kimi oyuncular yeni güncelleme yayınlandığından beri kendi atlarının biraz garip davrandığını tez ediyor.

Kotaku tarafından bildirilenlere nazaran, oyuna güncelleme ile birlikte gelen değişiklikler birçok Reddit kullanıcı tarafından farkedildi. Bir Reddit kullanıcısı, “Sadece benim mi atım garip davranıyor yoksa her zamankinden daha mı aptal diye?” diye sordu. Bu paylaşımın akabinde birçok Reddit kullanıcısı misal durumların kendilerinde de gerçekleştiğini belirtti.

Şikayetlerinden kimileri, atların ortadan kaybolması, davetleri görmezden gelme ve havadan uçma üzere bariz kusurları içeriyor. Lakin başkaları, atların olağandan daha aptal davranıp davranmadığını yahut yalnızca şanssız olup olmadıklarını denetim etmek için çeşitli görüntüler paylaştı.

Bu oyuncular, atlarının bir anda ortadan kaybolduğunu, binicileri mahzurlara takılıp üstünden attığını ve uzun müddettir sahip oldukları atlarda bile denetim etmenin sıkıntı hale geldiğini belirttiler.

Görünüşe nazaran sıkıntılı güncelleme bir haftadan uzun bir müddettir yayında olsa da, sorun Rockstar’ın takviye hesabı tarafından onaylanmadı. Oyuncular bir sonraki güncelleme gelene kadar sıkıntılı atlarla birlikte oyunu oynayacak üzere duruyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı