Oyun

Riot Spirit Blossom Temalı Manga Yarışmasını Duyurdu

Riot’un Spirit Blossom aktifliği League of Legends, Teamfight Tactics ve Legeter of Runeterra’da devam ederken, stüdyo sanatkarlara özel Spirit Blossom temalı ganimet kazanma talihi veriyor.

League of Legends’in resmi web sitesinde yapılan duyuruda açıklanan müsabaka, sanatkarları Stained Blade’in Kin biçimi Kin şekli anime sinemasına odaklanan tek sayfalık bir manga çizme koşulu sunuyor.

Sanatkarlar yarışa katılabilmek için gönderilerini Twitter’da @UK_LoL etiketiyle ve #SpiritBlossomManga hashtag’i ile birlikte paylaşması gerekiyor. Müsabakaya iştirak resmi İngiltere Twitter hesabı üzerinden yapılıyor olsa da dünyanın dört bir yanından sanatkarlar katılabilir.

Ödül havuzu, Spirit Blossom Haori, ramen kasesi ve pim paketi ile özel bir eser seti de dahil olmak üzere hem fizikî hem de oyun içi öğeleri içerir.


Bununla birlikte, görüntü oyunu sanatkarları, Riot’un baş konsept sanatkarı Gem Lim ile teğe bir görüntü görüşmesi içeren en büyük mükafata de sahip olabilirler. 2012 yılından bu yana Riot sanatkarı olan Lim, Spirit Blossom aktifliğinin eşsiz sanat dizaynlarına öncülük ettiğini belirtti.

Müsabakaya iştirak için son tarih 17 Ağustos’dur ve kazananlar bir ay sürecek Spirit Blossom aktifliğinin son günü olan 24 Ağustos tarihinde açıklanacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı