Oyun

Rocket Arena’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

 Final Strike Games tarafından geliştirilen çok oyunculu 1. şahıs nişancı oyunu Rocket Arena, Nexon America Inc. tarafından Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için yayınlanacağı tarih anlaşılan oldu. 


 Oyunseverlerin merakla beklediği roketlerle kavi müsabakaların geçeceği çok oyunculu ve bir numara şahıs oyunu Rocket Arena’nın çıkış tarihi ayan oldu. Electronic Arts Games ve Final Strike Games yeni oyunlarını geçtiğimiz saatlerde açıkladı. 3 vs 3 online maçların yan alacağı Rocket Arena, oyun mekanikleri konusunda Quake’e epeyce benzemesiyle dikkatleri üzerine çekti. 

 Rakibinize karşı kullanacağınız birbirinden farklı roketlerin blunduğu oyunda rakibinizi fırlatabilecek ve birebir vakitte rakibinize hasar vericeksiniz. Şayet rakibinizi bir vuruşla öldürmek istiyorsanız Blast Meter ismindeki roketi doldurarak rakibinize inanılmaz bir hasar vererek öldürebilceksiniz. Krater Yerküresi ismindeki haritada geçen Rocket Arena, 10 farklı karakterlerle birlikte gelecek ve herbir karakter kendine mahsus yeteneklere sahip olacak. Tıpkı devirde her karakterin roket atma biçimi de farklı olacak. 

 14 Temmuz’da Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için yayınlanacak olan Rocket Arena, ortalama bir fiyat ile çıkması bekleniyor. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı