Oyun

Rocket League’i Kütüphanesine Ekleyenlere Epic Games 60 TL’lik Kupon Dağıtacak

 Yaptığı fiyatsız oyun kampanyalar ile oyunseverlerin beğenisini kazanan Epic Games, kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek isminden kelam ettirmeyi başardı. Kuzey Carolina merkezli bir görüntü oyunu imal ve geliştirme şirketi olan Epic Games 1991 yılında Tim Sweeney ve Mark Rein tarafından kuruldu. 


 Popüler çevrimiçi oyun platformu Epic Games yeniden hoş bir kampanya ile oyunseverlerin dikkatini çekmeyi başardı. Bildiğimiz üzere GTA V’i kendi platformunda fiyatsız olarak sunan Epic Games büyük bir ün kazanmıştı. Artık ise yaptığı kampaya ile oyun severlere 60 TL pahasındaki Epic kuponlarından dağıtacak. 

 Epic Games kendi platform üzerinden Rocket League’yi satın alıp kütüphanesine ekleyen oyunseverlere Epic Store’da  60 TL kıymetindeki kuponları oyunseverlere sunacak. Şuan ki aktüel fiyatı 31 TL olan Rocket League’i hesabına ekleyen oyunseverler 60 TL kıymetindeki kuponu sadece 79,99 TL üzerindeki oyunlarda kullanabileceği söyleniyor.  

 Psyonix tarafından geliştirilen Rocket League, otomobillerle oynanan bir futbol sümülasyon oyunu olarak biliiyor. Birinci olarak 7 Temmuz 2015 tarihinde PlayStation 4 ve PC platformları için çıkış yapan Rocket League, bir yıl ortadan sonra Nintendo Switch ve Xbox One platformları için de geliştirici grup tarafından yayınlandı. 23 Eylül’den 23 Ekim’e kadar sürecek olan kampanya toplamda 1 ay sürecek. Epic Games tarafından verilecek olan 60 TL değerideki kuponu oyunseverler oyun içi eşya alımları ya da ön siparişteki oyunları alamayacaklar. Kupon sadece 79,99 TL’nin üstündeki oyunlarda geçerli olacak

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı