Oyun

Rockstar Games Açık Dünya VR Oyunu Hazırlıyor

Rockstar Games, VR gözlükleri kullanılabilecek açık dünya AAA oyununu piyasaya sürmeyi planlıyor. Oyun, Brendan McNamara ve eski Team Bondi çalışanları (L.A. Noire’nin yaratıcıları ve L.A. Noire: The VR Case Files üzerinde de çalışmış) tarafından kurulan bir stüdyo olan Medya Games Deluxe tarafından geliştiriliyor. Haberler, LinkedIn’de yayınlanan bir notta nokta alıyor.


Kritik olarak güzel karşılanan LA.Noire: The V.R. Case Files’dan sonra yeni bir girişim için hazırlanıyoruz. Rockstar için VR’de AAA bir açık dünya oyunu üzerinde çalışmaya başlıyoruz. 2020’de Sydney’de bulunan Rockstar ile çalışmamızın 7. yılımızı kutluyoruz ve bu çığır açan projeyi üstlenmekten heyecan duyuyoruz. Sydney stüdyomuzda Kıdemli Programcılar, Motor Programcısı, Dizayncı ve Animatör de dahil olmak üzere birkaç açığımız var. Bu konumlardan birine ilgi duyuyor yahut burada çalışan iki bireyle Görüntü oyun tasarımı hakkında konuşmak istiyorsanız lütfen bizimle muhabereye geçin.

Ne yazık ki, bu girişim hakkında ek haber verilmedi, fakat VR sanal alan AAA oyununun fikri bile kulağa enteresan geliyor. VR gözlüğü kullanıcıları, bilhassa tanınmış geliştiriciler tarafından oluşturulan bu çeşit birçok oyuna kolay kolay erişemiyor. Half-Life: Alyx’ten sonra çıkacak kaliteli bir prodüksiyon bizi mi bekliyor? Şimdilik yapılacak tek şey daha fazla haber beklemek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı