Oyun

Satisfactory, Steam’e Geliyor

 Coffee Stain Studios tarafından geliştirilen, 2019 yılında Epic Games için şahsi olarak yayınlanan birincil şahıs 3D simülasyon oyunu Satisfactory, uzun bir aradan sonra Steam içinde yayınlanması bekleniyor. 


 Gçtiğimiz yıl Epic Games için piyasa sürülen fabrika simülasyon oyunu Satisfactory, geliştirici ekibi ve Steam tarafından alınan karara nazaran oyunun bu yıl şubat ayında Steam için yayınlanacağı duyurulmuştu ancak daha sonra yapılan açıklama ile geliştirici şirket Coffee Stain Studios oyunun 8 Haziran’da yerkürenin en tanınan çevrimiçi oyun platformlarından biri olan Steam’e geleceğini duyurdu. 

 Fabrika simülasyon oyunu Satisfactory, Epic Games’e yayınlanmasının üzerinden neredeyse bir yıl geçsede Steam üzerinde hala erken erişimde olarak gösteriliyor. Başkaca oyun Steam’e şahsi yüzde 10’luk bir indirimle oyun severlere sunulacak. Bu durum için özür niteliğinde açıklama paylaşan oyunun geliştirici ekiplerinden Snutt,  Biliyorum, şu ana kadar Satisfactory’nin Steam’e resmi geliş tarihini açıklayamamış olmamız hudut bozucu bir durum. Neyse ki artık buradayız ve 8 Haziran Pazartesi günü mutlaka oyunu Steam’de yayınlıyoruz ve bu bahiste çok heyecanlıyız.” cümlelerini kullandı. 

Satisfactory oyun hakkında:

Satisfactory, bir kesim keşif ve dövüş de içeren, bir numara şahıs açık yerküre fabrika inşası oyunudur. Tek başına ya da arkadaşlarınla oyna, bir uzaylı gezegenini keşfet, çok katlı fabrikalar kur ve taşıma bandı cennetine adım at!

İnşa Et

Topraklar üzerinde devasa fabrikalar inşa ederek doğayı ele geçir. İstediğin yana, istediğin biçimde genişle. Gezegen, kullanılmayı bekleyen kıymetli doğal kaynaklarla dolu. Bir FICSIT çalışanı olarak bunların âlâ formda kıymetlendirilmesi, senin hizmetin.

Otomasyona Geçir

Keşfet ve İstifade Et

Keşiflere çıkarak yeni gereçler ara ve her şeyi düzgün değerlendirdiğinden emin ol. Doğayı istediğin üzere hasat et! Tasarrufuna sunulan araçlar, jet çantaları, zıplama rampaları ve gayrı şeyler, keşif yaparken işini kolaylaştıracak. Tutarlı güvenlik teçhizatını kuşanmayı da unutma sakın; hani olur da mahallî yerdeki vahşi ömürle karşılaşırsan diye.

ÖZELLİKLERİ

• Açık Yerküre: Kendine has hayvan topluluğuna ve yaratıklara sahip olan devasa (30km2) uzaylı gezegeni Massage 2(AB)b’yi keşfet.
• İşbirliği: İster kendin bir fabrika kur, velev bu keyfi arkadaşlarınla paylaş.
• Fabrika İnşası: Birinci şahıs görüş açısından devasa bir fabrika inşa etme deneyimini yaşa. Onu otomasyona geçirip en yeterli seviyeye getirerek seni tatmin edecek doğrultuda kusursuz hale getir.v
• Kişiselleştirme: Fabrikanı istediğin halde kişiselleştir. Velev yüksek rakımlara inşa et, velev engin ovalara; velev arazi yapısını takip et, velev verimliliği sağlamak ismine her türlü şeyin üzerine döşe; kendine şahsi fabrikanı yapman için neredeyse hiç haddin yok.
• Araçlar: Şık bir halde yerküreyi dolaş. Zıplama rampalarını, fabrika otomobillerini, zıplama çantalarını, sürat borularını, kamyonları ya da trenleri kullan.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı