Oyun

Shadow Arena Erken Erişimi ile Oyun Dünyasına Sunuldu

Yapılan birçok küresel beta testinin akabinde Shadow Arena, Erken Erişim ile oyuncularla buluşuyor. Beta aşamasından bu yana birçok içerik eklenen ve iyileştirmeler yapılan oyuna, Erken Erişime şahsi birçok yeni içerik ekleniyor. Yapılan bu içerik eklemeleri ile zorlaşan savaşlarda konumunu almak isteyen oyuncular için Shadow Arena Erken Erişimi artık Steam’de!

Pearl Abyss, aksiyon Battle Royale oyunu olan Shadow Arena’nın Steam platformu üzerinden Erken Erişime açıldığını duyurdu. Shadow Arena, yapılan birden çokça küresel beta testinin akabinde oyuncuların geri bildirimlerini uygulayacak bir oyun deneyimi sunmaya devam edecek.

Black Desert cihanı esas alınarak geliştirilen Shadow Arena, oyuncuları güçlü büyüler ve silahlar kullanarak savaşacakları devasa bir savaş sahasında birbirlerine karşı savaş etmeye davet ediyor. Savaş sırasında oyuncular, hayatta kalan tek şampiyon olma talihini yakalayabilmek için dehşetli canavarları yenerek kıymetli eşyalar toplayacaklar.

Bugünden itibaren, oyuncuların yeni Kahraman Venslar da dahil olmak üzere tercih edebilecekleri 10 Kahraman alternatifleri bulunacak. Venslar, çok agresif yahut savunmacı olabileceği yepisyeni bir savaş stiline sahip olacak. Bu yeni Kahraman, oyuncuların hücum yahut savunma odaklı beceriler seçmelerini sağlayarak stratejik bir oyun deneyimi yaşatacak.

Erken Erişim ile eklenen yeni içerikler mücadeleyi zorlaştırıyor

Erken Erişim aşamasında çeşitli yeni özellikler ve içerikler de oyuna dahil oluyor. Her oyuncunun becerilerine müsait bir ortam oluşturmak için Yapay Zeka modundaki müsabakalara birden ziyade zorluk seviyesi eklendi. Her kahraman artık yeteneklerinden birini sairlerinden daha güçlü hale getirerek Son Beceri leveline sahip olabilecek. Dahası, oyun içi sahalar artık canavar çeşitleri ve seviyeleri açısından farklı özelliklere sahip olarak oyunculara sunulacak.

Oyuncular artık Kahramanlarının görünüşlerini geliştirmek için Kahraman Dış Görünümlerini satın alabilecekler. Bununla birlikte oyuncular, oyuna yeni dahil olan sözleri Kahramanlara daha çokça kişilik özelliği katmak için kullanabilecekler. Günlük Vazifeler, Meydan Okumalar, Kadim Silah Puturum ve Kuşkulu Kazan üzere öteki güncellemeler, Kahramanlarını geliştirmek isteyen oyuncular için oyuna eklendi.

Shadow Arena’nın baş yapımcısı Kwang Sam Kim, “Shadow Arena, hayranlarımızın Black Desert cihanını daha evvel hiç olmadığı üzere deneyimlemelerini sağlayan bağımsız bir oyundur.” diyor. “Bu Erken Erişim devrinde, oyuncu geri bildirimlerini yakından incelemeye ve resmi lansmanımız için oyunu mükemmelleştirmeye devam edeceğiz.”

Erken Erişim tanıtım medyasını buradan izleyebilir ve daha çokça haber için resmi internet adresini, Discord, Facebook, YouTube ve Twitter hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı