Oyun

Shadow Arena, Yeni Başlayanlara Özel Yeni Eşleştirme Sistemi ve Rehberini Tanıttı

Geçtiğimiz haftalarda Steam platformunda Erken Erişim ile oyunculara sunulan Shadow Arena’ya alınan geri dönüşler doğrultusunda yeni içerikler eklenmeye devam ediyor. Adaletli bir oyun ortamı için güncelleme ile oyuna dahil olan yeni eşleştirme sistemi ve rehberler ile oyuncular kendilerini süratli bir vadede geliştirebilecek.

Pearl Abyss, kahraman aksiyon Battle Royale oyunu olan Shadow Arena’nın yeni eşleştirme sistemini ve yeni başlayanlar için yararlı olacak kişisel taktiklerini duyurdu. Mayıs ayında Erken Erişime açılmasıyla birlikte oyunculardan devamlı olarak geri bildirimler alınan Shadow Arena’ya, oyunu geliştirmek için her hafta yeni içerikler ekliyor.

Yeni başlayanlar için Shadow Arena’ya yeni bir eşleştirme sistemi getirildi. Yeni kurallarla, oyuna yeni başlayanlar artık benzeri seviyedeki oyuncularla eşleştirilecek. Oyuncular, oyuna daha süratli koordinasyon sağlamak için Shadow Arena’da şu anda sunulan çeşitli içerikler hakkında malumat edinmeye davet ediliyor.

Kadim Altar Sayesinde Yarışma Artıyor

Kadim Altar, oyuncuların çeşitli bufflar yahut eşyalar alabileceği şahsi bir konumdur. Savaş yerinde yekun altı Kadim Altar vardır ve Gölge Hükümdarını yenen oyunculara bir buff sunar. Oyuncuların Kadim Altar’ı faal hale getirebilmek için oyun içerisinde bulunan kimi ürünleri yok etmeleri gerekmektedir.


Kadim Silah Laytenn ve Puturum, oyuncuların Kadim Altar’ı aktive ederek yahut Kadim Silah Modüllerini birleştirerek çağırabilecekleri güçlü yaratıklardır. Laytenn yahut Puturum’a binerken, oyuncular hücum altında olmasa bile bu yaratıkların sıhhati yavaş yavaş azalacaktır. Sıhhati külliyen tükenene kadar sürebilirler.

Canavarları alt eden oyuncuların da az da olsa Kızıl Ejderhanın Kurbanı eşyasını kazanma talihi vardır. Oyuncular bu eşyayı kullandıklarında, bir Kızıl Ejderha haritada belirecek. Beliren ejderha, Kızıl Ejderhanın Nefesini ateşleyecek ve alevlere yakalanan kahramanların irtihaline neden olacak.


Zıplama Geçidi, oyuncuların savaşın başında olduğu üzere Kara Ruh’a dönüşmesine müsaade veren kişisel bir alandır. Oyuncuların bir oyunda 4 defa süratlice harita üzerinde bölge değiştirebileceği rastgele oluşturulmuş beş Zıplama Geçidi vardır. Stratejik olarak oyuncuların nereye atlayacağını uygun planlaması kıymetlidir, zira geçitler kullanıldıktan sonra uzun bir bekleme mühletine girer.


Son olarak, Kuşkulu Kazan, her oyunun birinci 10 dakikasında ortaya çıkacak bir nesne olacak. Yakındaki canavarlar Kuşkulu Kazan etrafında toplanacağından oyuncular, kısa müddette çok sayıda canavarı yok etme bahtına sahip olacak.


Daha çokça malumat için Shadow Arena resmi internet sahifesini, Discord, Facebook, YouTube ve Twitter hesapları üzerinden haber alabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı