Oyun

Shadow Arena’nın Sınırlı Süreli Battle Paso Etkinliği Başlıyor!

2020 yılının en uygun çıkış yapan Battle Royale oyunlarından biri olan Shadow Arena’da eklenen yeni içerikler sayesinde oyuncular ortasındaki çaba sürat kesmeden devam ediyor! Oyuna yeni dahil olan Battle Paso aktifliğinin mükafatları ile oyuncular için rekabet artık daha çekişmeli olacak.

Pearl Abyss bugün yeni aktiflik olan Battle Paso’nun Shadow Arena’da yerini aldığını açıkladı. Sırf sonlu bir müddet için oyuna dahil olacak bu yeni sistem ve mükafatları, oyuncuları daha çaba dolu savaşlara katılmaya teşvik edecek.

Battle Paso, savaşlarda kazanılan toplam savaş puanı sayısına bağlı olarak kademeli mükafatlar sunan bir sistem olarak artık Shadow Arena cihanında yerini aldı. Bu yeni sistem, 17 Eylül tarihine kadar sürecek özel bir aktiflikle sunulacak. Bu devirde oyuncular, muhakkak modlarda savaş kazanma ve günlük misyonları tamamlama üzere ihtiyaçları karşılayarak savaş puanları toplayabilecek.

Oyuncular savaş puanları kazandıklarında, özel Çekiliş Kuponları ve Lahn’a özel Kan Damlası dış görünümü üzere çeşitli mükafatlar alabilecekler. Bu Çekiliş Kuponlarını alanlar, sonlu sayıda olan Shadow Arena Özel Eserleri Paketi ve GeForce RTX 2080 ekran kartı üzere özel mükafatlar kazanma talihine da sahip olacaklar.

Aktüel Kadim Silahlar ile Oyuncular Artık Daha Güçlü

Bununla birlikte, Shadow Arena’nın oyuncularına sunduğu Kadim Silahlar da güncellendi. Ferdî, Grup ve Yapay Zeka modlarında bulunan Laytenn ve Puturum isimli Kadim Silahlar, oyuncuların hareketlerini daha süratli ve daha kolay gerçekleştirmesini sağlamak için geliştirildi.

Daha fazla bilgi için Shadow Arena’nın resmi internet sitesini, Discord, Facebook, YouTube, ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı