Oyun

Shadow Warrior 3 Mü Geliyor? Twitter Postu İpucu Veriyor

Evvelki Shadow Warrior oyunu 2016’da çıktı ve piyasaya sürüldüğünden beri geliştirici Flying Wild Hog’dan hiçbir şey duymadık.

Twitter gönderisi, Flying Wild Hog’un şu anda bir kısa fragman kaydettiğini söylüyor. Bu yüzden yakın devirde oyunun çıkmasını bekliyoruz. Ama tam olarak ne devir çıkacağı tartışma konusu. Tahminen bu ayın ahir gerçekleşen Devolver Direct programında görebiliriz.

Shadow Warrior, 1997’de çıkan özgün Shadow Warrior oyunlarının tekrar başlatılması. Mevcut oyunlara çok benzeyen 1. şahıs nişancı oyunu olan Shadow Warrior’da, berbatlığı önlemek için Japonya’da şeytanlarla savaşan Lo Wang’ı oynuyoruz.

2013’te çıkan Shadow Warrior’un tekrar başlatılması aslında tıpkı oyun, lakin daha yeterli grafikler, daha sıkı bir hikaye ve elbette daha çılgın ve kanlı savaşlarla dolu. Shadow Warrior 3 de piyasaya sürüldüğünde bize daha fazlasını vermesi beklenen.


Shadow Warrior 2 2016’da çıktığında oyunun formülü biraz değiştirildi. Temel mevzuyu korurken ve hikayeyi sürdürürken, oyun biraz değişti. Vermintide yahut Left 4 Dead oyunları üzere, yeni silahlar kazanmak, karakterlere seviye atlamak ve bir merkezde hizmetleri tamamlamak için vazifeleri tekrar gözden geçirebiliyorlar.

Shadow Warrior 3’ün neye odaklanacağı tam olarak bilinmiyor. Shadow Warrior 2 olumlu tenkitler aldı, ama 2013’te orjinal Shadow Warrior’ın satışlarını geçemedi.

Üçüncü Shadow Warrior oyununu hakkında yeni haberleri merakla bekliyoruz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı