Oyun

Sims 4’e Çok Dikkat Çeken Bir Genişletme Paketi Geliyor!

The Sims 4 için yayınlanacak olan bir sonraki genişleme paketi, birinci sefer oyuncuların hareketlerinin etraf üzerinde direkt bir tesiri olacak olan Evergreen Limanı isimli orijinal bir konum sunuyor. Eco Lifestyle ismi verilen genişleme, oyuncuların bahçecilik, yenilenebilir güç ve malları yeni bir şeye dönüştürmek üzere yeni özellikler ile yeşik bir ömür üslubunu yaşamasına imkan tanıcak. 

Güneş kuvvetine geçerek yahut sürdürülebilir yiyecekler için böcek yetiştirerek mahalleyi temizleyebileceksiniz. Lakin, dumanla örtülü ve çöplerle kaplı bir mahalle ile sair cepheye de gidebilirsiniz.. Yapımcı George Pigula’ya nazaran, her iki tarafı da keşfetmenizin nedeni yalın; oyun, eğitimsel olmaktan çok bir hikayeyi oyunculara anlatma maksadı var.

“DAHA ZIYADE KİRİ OLAN BİR YERKÜRE YARATMAK İÇİN HAKIKATEN HEYECANLIYDIK.”

“İçinde daha çokça kiri olan bir yerküre yapmaktan ötürü çok heyecanlıydık ve birçok oyuncu da bu mevzuda epeyce heyecanlı durumad” diye açıklıyor. “Önceki dünyalarımızın birden fazla ülkü ve hoştu, ki bu mükemmel. Sokaklarda biraz daha çöp var. Evergreen Harbour yerküresi bunu sağlıyor ve biz orada oyuncuların ne yapacaklarını çok merak ediyoruz. Oyuncuyu rastgele bir yolda ilerlemeye zorlamıyoruz. Birden çokça oyun oynayacaklar ve her hengam birebir hikayeyi yaşamayacaklar. Hangi hikayeti oynamak isterlerse, bunu yaparken eğlenmelerini istiyoruz.”

Pigula, muhit dostu konseptin Sims ekbinin yıllardır düşündüğü bir bahis olduğunu söylüyor. Eco Lifestyle, daha çokça kariyer yolu (sivil dizayncı ve hür emekçiyi de içeren) üzere her zamanki Sims yükseltmelerini, yeni bir topluluk odaklı meydanı ve inanılmaz noktada rahatsız edici bir tarafta arıcılıki çiğ yekuna ve velev et yetiştirme üzere aktiviteleri içerir.

Eco Lifestyle genişleme paketi 5 Haziran 2020’de satışa sunulacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı