Oyun

SnowRunner Toplamda Bir Milyon Kopya Sattı

 GTA 5 ve Civilization VI üzere oyunları fiyatsız yapan ve haftada bir oyunu fiyatsız sunmaya çalışan yerkürenin en büyük çevrimiçi oyun platformu Epic Games’te satışa sunulan SnowRunner, 3 haftada yekunda bir milyon kopya satmayı başardı. 


 Saber Interactive tarafından geliştirlen SnowRunner, bu yıl 28 Nisan’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için Focus Home Interactive tarafından yayınlanarak piyasaya sunuldu. Geliştirici şirket oyun çıkış yaptıktan 3 hafta sonra yekunda bir milyon sattış yaptığını açıkladı. İlginin bu kadar çok olacağını varsayım edemeyen oyunun geliştiricileri çok şad. 

 Rusya ve ABD’nin engebeli topraklarını arşınlayacağımız bu oyunda zorlu yollara dayanıklı birbirinden güçlü 40 farklı araç bulunuyor. Yüksek kayalıklar ve derin sulardan oluşan detaylar epeyce dikkat çekiyor. Ayrıyeten edindiğimiz araçları kendimize has kişiselleştirebilme imkanımızda var. Kariyer modu ve multiplayer modu olan  SnowRunner’da birçok vazife sizleri bekliyor. Simülasyon oyunları arasında epeyce gerçekçi mekanikleri sahip olan SnowRunner, Epic Games üzerinden alışılagelmiş sürümü 160 TL’ye satışa sunuluyor. Premium sürümü almak isteyen oyunseverler için oyunun geliştiricileri 240 TL üzere bir fiyat belirlemiş durumda. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı