Oyun

Spider-Man: Miles Morales, 4K 60 FPS’te Oynanabilecek

 Insomniac Games tarafından PlayStation 5 için geliştirilen ve PS5 için duyurulan birinci oyunlardan biri olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Amerikalı yayıncı Marvel Comics’in yayınlarında ve Örümcek Adam olarak bilinen karakterlerden birinde görünen kurgusal bir çizgi roman üstün kahramanıdır. Karakter, 2011 yılında müellifi Brian Michael Bendis ve sanatçı Sara Pichelli tarafından yaratıldı.


 PlayStation 5 için önümüze çıkan birinci oyunlardan biri olma özelliği taşıyan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ile ilgili açıklama yapan geliştirici ekip Insomniac Games, oyunu performans modunda 4K ve 60 FPS olarak oynanabileceğini duyurdu. 

“Marvel’s Spider-Man evreniyle devam ettiğimiz sürece Spider-Man olarak Miles Morales’in köken hikâyesinin kendi oyununa muhtaçlığı olduğunu biliyorduk. Miles’ın çok kültürlü art planı, daha asrî, daha çeşitli bir dünya sunuyor. Biz de oyunculara yeni bir hikâye, yeni beğenilmeyen karakterler ve Marvel’in New York kentinde eşsiz hizmetler vermek istiyoruz”

Insomniac Games’in resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma buradan ulaşabilirsiniz.

 Bir gayri Marvel’s Spider-Man oyunu PlayStation 4’te performans modunda en fazla 30 FPS oynatabilmişti. Sony’nin geliştirmiş olduğu PlayStation serilerinin sonuncusu olan PlayStation 5, bu yılın son çeyreğinde çıkış yapacak olup RTX teknolojisiyle donotılmış olacak. Bu sayede bir çok oyunu yüksek performansta oynatabilecek olan PlayStation 5, Spider-Man: Miles Morales’i de yüksek performansta 4K ve 60 FPS olarak oynatabilecek. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı