Oyun

Star Citizen 11 Gün Boyunca Ücretsiz Hale Geldi

 Microsoft Windows için Cloud Imperium Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir uzay ticareti savaş simülatör oyunu Star Citizen, 2012 yılında piyasaya çıkış yaptı. Kickstarter girişimi olarak başlayan ve gördüğü rehabet sayesinde süratli bir halde büyüme kat eden uzay temalı oyun 11 gün boyunca fiyatsız hale geldi. 


 Oyun yerküresinin en süratli büyüyen ve belkide en ziyade bütçeli oyunlarından biri olan Star Citizen, tıpkı devranda en uzun periyodik geliştirilen oyun olma konusunda 1. sırada konum gösterebiliriz. 2012 yılında Kickstarter üzerinde bağış toplamayla başlanan bu serüvende bağış konusunda rekorlar kırmaya devam ediyor ve oyun hala hedeflenen sürüme ulaşmış değil. 

 Star Citizen, bugünden itibaren 1 Haziran’a kadar fiyatsız oynanabilir olacak. Oyunu oynamak isteyen oyunseverler buradan oyunun sahifesine erişerek kayıt olmaları gerekecek. Oyunun şuan ki en şık yanı oyuncular yeni gemileri deneyebilme bahtı yakalayacak. Ne yazık ki geçen sene olan tüm gemileri deneme fırsatı bu yıl yok. bu yıl oyunseverler sadece UEE (United Empire of Earth) gemilerini deneyebilme talihi yakalayacaklar. gamer.com.tr ailesi olarak herkese yeterli sefalar dileriz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı