Oyun

SteelSeries Arctis 1 Wireless Xbox Kulaklığını Tanıttı

SteelSeries Arctis 1 Wireless Xbox Kulaklığını Tanıttı! Teknoloji devi SteelSeries tarafından başlangıçta SteelSeries Cyberpunk Koleksiyonu’nun bir kesimi olarak tanıtılan yeni kulaklık, Arctis 1 Wireless kulaklığının özellikleri ve yeni nesil USB-C adaptörünün birleşmesiyle Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı olarak oyunculara sunuluyor.


Oyun ve espor muhit ünitelerinin yerküre başkanı olan SteelSeries, yenilikçi USB-C adaptörü ile güçlendirilmiş çok platformlu kablosuz oyun kulaklığı olan Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığını duyurdu. Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı, Xbox Series X ile büsbütün koordinasyonlu olarak geliştirildi.


Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı, özgün Arctis 1 Wireless ile tıpkı USB-C ilişkisine sahip 4’ü 1 arada kablosuz kulaklık olarak tasarlandı. Ama yeni adaptör, kullanıcıların Xbox One ile öteki USB özellikli platformlar arasında geçiş yapmalarını sağlayan bir anahtara sahip olacak. Kulaklık tıpkı devranda Xbox, PS4, PC, Switch ve Android platformlarında ultra düşük gecikme vadeli kontakları için SteelSeries’in kanıtlanmış kayıpsız 2.4GHz kablosuz özelliğini kullanıyor. Bununla birlikte, eleştirmenlerce beğenilen Arctis 9X ile birebir yüksek performanslı hoparlör sürücülerine sahip olan bu kulaklık, her ayrıntıyı ortaya çıkaran Arctis imzalı ses kalitesini oyunculara sunuyor.

Hafif tasarımı ile Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı her konumda oyuncularla birlikte

Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı ikiye katlanabilme özelliği ile oyuncuların rahatça yanlarında taşıyabilmesi için tasarlandı. Çıkarılabilir mikrofonu ve şık, hafif profilli tasarımı ile oyuncular nerede olurlarsa olsunlar Arctis’in armağanlı performansının tadını çıkarabilecekler. Arctis 1 Kablosuz Xbox, doğal ses netliği ve gürültü engellemesi için tıpkı ClearCast mikrofonu kullanıyor. Gelgelelim Arctis 3, 5, 7 ve 9X üzere yuvasına sokulma özelliği noktasına, mikrofon çıkarılabilme özelliği ile basitçe tasarrufu değiştirilebilir.

Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı, hareket halindeyken tasarruf için optimize edilmiş, daha hafif profilli bir tahlil üretmek ismine ikonik baş bandı dizaynından vazgeçerken, Airweave kumaş yastıkları, ekstra dayanıklılık ve eksiksiz armoni için çelikle güçlendirilmiş bir baş bandı ile oyunculara kusursuz bir konfor sunuyor. Başkaca 3,5 mm irtibatı olan sair cihazlara kolaylıkla takılabilmesi için 3,5 mm kablo eklenmesi ile ek esneklik özelliği imkanını sunuyor.


Türkiye’de satış fiyatı yaklaşık 1000 TL olacak Arctis 1 Wireless Xbox kulaklık hakkında daha ziyade malumat almak için SteelSeries resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı