Oyun

SteelSeries Arctis 9X Xbox One Kablosuz Kulaklık ile Kesintisiz Oyun Keyfi

Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries’in, Xbox One platformuna şahsi yeni kulaklığı olan Arctis 9X oyunculardan beğeni toplamaya devam ediyor. Bütün platformlardaki oyunculara hitap etmek için geliştirilen yeni ekipmanlar muvaffakiyetleri ve topladıkları beğeniler ile oyun dünyasından armağan topluyor. SteelSeries Arctis 9X Xbox One oyuncu kulaklığı ise oyun dünyasına içerik sunan internet sitesi GamesRadar+ tarafından “En Yeterli Xbox Oyuncu Kulaklığı” seçildi.

2020 yılına piyasaya sürdüğü oyuncu ekipmanlarla savlı bir giriş yapan SteelSeries, yeni ekipmanlarını oyunculardan aldığı geri dönüşler ile geliştirmeye devam ediyor. Oyuncu dostu birçok ekipman ile oyunculara birçok imkan sunan ekipmanlar arasında bu sene en çok öne çıkan ekipman ise tüm dünyada topladığı beğeniler ile Arctis 9X Xbox One kulaklık oldu.

En çok avantaj sağlayan kablosuz olma özelliği ile oyuncular Xboxlarına direkt olarak bağlanabiliyorlar. Saniyeler içinde oyun keyfine ortak olan Arctis 9X, hiçbir temas kesintisi olmadan oyuncuların her an ve nerede isterlerse kolay tasarrufu ile yanlarında oluyor. Birebir devirde bu kesintisiz kontağın keyfini sürerken oyuncular artık oyun oynarken müzik dinleyip, davetlerine da karşılık verebilecek.

Arctis 9X ile Düşmanınızın Adımlarını Takip Edin

Her detayı ortaya çıkaran ve SteelSeries’in imzalı ses kalitesini sağlayan Arctis serisinin bir üyesi olan bu kulaklık, kritik ses özellikleri ile oyuncuların düşmanlarını en ufak seslerinden bile her an takip etmesini sağlıyor. Bununla birlikte oyunculara hem oyun içi sesi son aşama net aktarırken hem de dışarıdan gelen gürültüleri engellemek için tasarlanmış ClearCast mikrofon kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sayede oyuncular dışarıdan gelen seslerin hiçbir halde oyunlara dahil olmamasını sağlayabiliyor.

Kablosuz kulaklık tasarrufta ise en büyük soru işaretlerinden biri olan pil tasarrufu konusunda Arctis 9X Xbox One oyuncu kulaklığı, olağan Xbox One kulaklıklarının iki katı olan 20+ saat pil tasarrufu ile tüm rakiplerine meydan okuyor. Tesirli pil ömrü ile oyuncular oyun keyiflerine kesintisiz bir formda devam edebiliyorlar. Kulak içi ChatMix özelliği ile de oyuncular tekrar oyun keyiflerini hiç bölmeden sesli sohbetlerinin ayarlarını kulaklıklarından yapabilecekler.

Her devir ve her konumda yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz SteelSeries Arctis 9X Xbox One oyuncu kulaklığı ile konforun en üst seviyesine sahip olabilirsiniz. AirWeave kumaş ile tasarlanmış kulak yastıkları ve kayakçı gözlüğü baş bandı sayesinde yaz aylarında bile serin ve rahat tasarrufun tadını çıkartabilirsiniz. Bu rahat tasarrufun tadını ise son aşama hafif dayanıklı çelik baş bandı ile devam ettirerek SteelSeries ile kesintisiz oyun keyfine varın!

SteelSeries eserleri hakkında daha fazla haber almak için resmi internet adresini ve Artic 9X Xbox One oyuncu kulaklığı satışları için Amazon’u ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı