Oyun

SteelSeries, Onur Haftası’nı Rengarenk RGB Aydınlatmaları ile Kutladı

Teknoloji devi SteelSeries, her yıl haziran ayının ahir dünya çapında kutlanan LGBTİ+ Onur Haftası’nı eserlerine şahsi RGB renk kodları vererek oyuncularla birlikte kutladı. Oyuncular ile klavyelerini nasıl Onur Haftası’na nazaran özelleştirebileceklerini paylaşan marka, bu mevzudaki farkındalığı yaratmak için oyun dünyasındaki en şık adımı atarak tekrar hoş bir girişimde isminden kelam ettirdi.


Dünya çapında her aktiflik ve hususî günde oyuncuların yanında olan SteelSeries, dünya çapında birçok kişi tarafından kutlanan ve her haziran ayının ahir Stonewall ayaklanmalarının anısına düzenlenen Onur Haftası için hoş bir başlık ile farkındalık yaratmak için adım attı. Küresel çapta tüm sitelerinden “Klavyenizi Onur Haftası’na Şahsi Nasıl Optimize Edebilirsiniz?” başlığı ile bir yazı yayınlayarak oyuncuları RGB aydınlatma teknolojisi ile yaratıcı olmaya davet etti.


Adım adım tüm detayları sitesi üzerinden paylaşan SteelSeries, oyunculara hangi ekipmanlar üzerinde bu seçenekleri uygulayabileceklerini de anlattı. Bu ekipmanlar arasında birinci olarak tüm oyun dünyası tarafından büyük ilgi gören Apex 5, Arctis 7 ve Rival 3 vardı. 2.adımda, oyuncuların ekipman renklerini diledikleri üzere değiştirme imkanı sunan SteelSeries Engine programı üzerinden renk ayarları gösterildi. Birçok renk imkanı sunan programda oyuncular tonlamalar üzerinde de külliyen özgür olarak yaratıcılıklarını ortaya koyabiliyorlar.

Onur Haftası ve SteelSeries Engine RGB Renk Kodları

Oyunculara adım adım tüm detayları gösteren SteelSeries, bu hususî haftaya mahsus renk kodlarını da onlarla paylaştı. Bu kodları ise hususî olarak 3.adımda bölge aldı:

Red: #FF0018
Orange: #FFA52C
Yellow: Hex: #FFFF41
Green: Hex: #008018
Blue: Hex: #0000F9
Purple: Hex: #86007D


Tüm cinsî yönelimlere kişisel münferit renk paletleri oluşturan marka bunları da oyuncularla paylaştı. Külliyen farklı renklerle tasarlanmış paletlerin hepsi birbirinden kişiseldi. Oyunculara bu renkleri öneren SteelSeries, isterlerse daha yaratıcı olabilecekleri renk tonlamaları kullanabileceklerinin de altını çizdi. Ayrıyeten oyuncular her tuşa basıldığında ne renk yansıyacağını kişiselleştirebilir ve AFK efektlerini de ayarlayabilirler. Son adımda ise Apex 5 oyuncu klavyesinde en çok ilgi gören OLED ekranında bu haftaya şahsi nasıl bir eklenti koyulabileceği paylaşıldı. Oyuncular bu teknoloji sayesinde kendi klavyelerinin ekranlarına yazı, gif ya da görsel koyabiliyorlar. SteelSeries de Onur Haftası’na kişisel bu adımda ekrana kalp koyarak oyuncuların da tekrardan kalbini kazanmış oldu.


 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı