Oyun

SteelSeries, PC ve PlayStation için Arctis 9 Dual Wireless Kulaklığını Tanıttı

Teknoloji devi SteelSeries Arctis serisini daha güçlü donanımlarla geliştirmeye devam ediyor. Oyun ve etraf üniteleri konusunda dünya başkanı SteelSeries, ödüllü Arctis serisinin en yeni üyesi PC ve PlayStation için yüksek performanslı, çift kablosuz oyun kulaklığı Arctis 9’u duyurdu. Arctis 9, lansman sırasında PlayStation 5 ile uyumlu olarak piyasaya sürülecek. Arctis 9, çok istikametli bluetooth kontağı ve 2,4 GHz kablosuz aracılığıyla PC ve PlayStation’a en kısa müddette bağlanma özelliği ile oyuncuların beğenisini kazanmaya hazırlanıyor.


Arctis 9, yüksek kaliteli ses imkanı için SteelSeries’in kanıtlanmış ultra düşük gecikmeli 2.4GHz kayıpsız kablosuz ilişkisine sahip. Bu sayede oyuncular, hem PC hem de PlayStation’da gecikmesiz bir oyun tecrübesinin keyfini çıkarabilecek. Arctis Pro Wireless ve Arctis 9X üzere, Arctis 9 da kayıpsız 2,4 GHz netlikte oyun sesini dinlerken aramalar, müzik ve VoIP sohbeti için taşınabilir aygıtlara eş vakitli bluetooth kontağı sunuyor.

Arctis 9 ile Hassas Oyun İçi Ses Teknolojisi

Arctis 9, Arctis serisinin geri kalanıyla tıpkı Discord sertifikalı mikrofonu ve eleştirmenlerce beğenilen özel Arctis ses nizamını kullanarak Arctis ailesi geleneğini sürdürüyor. ClearCast mikrofonu, üstün gürültü engelleme ve doğal ses netliği için çift taraflı bir tasarım kullanırken, özel Arctis ses sistemi hem ince hem de kritik oyun içi sesleri ön plana çıkararak oyuncuların oyun içindeki her ayrıntıyı duymasına imkan tanıyor.


Arctis 9’un optimize edilmiş pili, tek bir şarjla oyunculara 20 saatten fazla kesintisiz kablosuz kullanım sağlıyor. Kulaklık, Airweave kumaş kulak yastıkları, harika bir ahenk ve uzun vadeli dayanıklılık için çelik destekli bir baş bandı ile eşleştirilmiş, inanılmaz rahatlık için ikonik kayak gözlüğü süspansiyonlu baş bandını da kapsıyor. Kulaklıkta ayrıyeten ChatMix için kulak üstü denetimler bulunuyor, böylelikle oyuncular oyun ve sohbet sesini direkt kulaklıktan anında ayarlayabiliyor. PC’de inanılmaz derecede yanlışsız ses konumsal ipuçları için DTS Headphone: X v2.0’ı kullanıyor.

Arctis 9’un Türkiye’deki satış fiyatı yaklaşık 1999 TL olacak. Arctis serisinin yeni yıldızı Arctis 9 ile ilgili daha fazla bilgi için steelseries.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı