Oyun

Suicide Squad: Kill the Justice League, PS5 ve Xbox Series X İçin Duyuruldu

Rocksteady’nin Suicide Squad: Kill the Justice League, DC FanDome sırasında nihayet ayrıntılı olarak ortaya çıktı.

Will Arnett’in mesken sahipliği yaptığı özel bir panelde, oyun içi oynanabilir dört kahramanı olan Harley Quinn, King Shark, Deadshot ve Captain Boomerang’ı içeren resmi bir tanıtım fragmanı gösterildi. Birlikte, bir Metropolis’te Brainiac tarafından ziyan gören berbat adamlarla savaşıyorlar. Fragmanın sonunda, Superman’in pek de dostça olmayan bir versiyonu ortaya çıkıyor ve oyunun “Kill the Justice League” başlığı çok daha net hale geliyor.

Fragmanın akabinde Suicide Squad: Kill the Justice League’in kreatif yöneticisi Sefton Hill, oyun hakkında daha fazla detay verdi oyunun bir ila dört oyuncu ile oynanan açık bir dünyaya sahip olacağını açıkladı.

Oyuncular istedikler üzere karakterler ortasında geçiş yapabilecek ve oyunu tek oyunculu modda oynamak mümkün olacak ve AI gerektiğinde öbür karakterlerin denetimini ele geçirecek.

Yeni Kuşak Konsollara Geliyor

Kill the Justice League, geliştirici Rocksteady’nin 2015’teki Batman: Arkham Knight ve 2016’daki Arkham VR’den sonraki birinci oyunu olacak, bu nedenle bu oyun için beklentilerin olduğunu söylemek lazım. Hill tarafından oyunun Rocksteady’nin Batman:Arkham oyununun bir devamı olacağı doğrulandı.

Suicide Squad: Kill the Justice League, 2022’de PS5 , Xbox Series X ve PC’de piyasaya sürülecek. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı