Oyun

Surgeon Simulator 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

 PC platformu için hususî olarak Bossa Studios tarafından geliştirilen Surgeon Simulator 2, geliştirici şirket tarafından yayınlanacak bir ameliyat simülasyon oyunu olarak önümüze çıkıyor. 


 Çıkış tarihi yayıncı ve geliştirici şirket tarafından bir trailer ile açıklanan Surgeon Simulator 2, Epic Games üzerinden 7 Ağustos 2020 tarihinde oynanabilir olacak. Birinci kere 2013 tarihinde oyun dünyasına adımını atan Surgeon Simulator, birçok oyunucu tarafından sevilen bir oyun haline gelmeyi başarmıştı. 

 Her türlü ameliyatı gerçekleştireceğimiz oyun bizleri daha dikkatli olmaya itiyor. Ameliyat simüle oyununun birincisinde oyunseverler baltadan neştere kadar birçok aleti kullanarak ameliyat gerçekleştirebiliyordu. Geliştirici ekip serisinin birinci oyunundan sonra aldıkları olumlu yansılar sonucu 2. oyununu çıkarmakta fazla devir kaybetsede önümüzdeki ay piyasaya çıkarıcak. 

 Ameliyatı yalnızca ameliyathanede yapmayacağımız oyun bizleri restoranlarda, bowling salonlarında ve gece külüplerinde ameliyat yapma fırsatı sunacak. Eğer Surgeon Simulator 2’yi 20 gün evvelden ön sipariş ettiyseniz öteki oyunseverlerden daha evvel oyunu deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı