Oyun

The Outer Worlds Geliştiricisiin Bir Sonraki Oyunu Groundedin Yakında Beta Sürümü Yayınlanacak

Outer Worlds geliştiricisi Obsidian’ın bir sonraki oyunu olan Grounded, çok yakında halka açık bir beta testine başlayacak. Microsoft ise bir beta testinin yahut “uçuşun” 9 Haziran’da başlayacağını duyurdu.

Beta, Xbox One’da Xbox Insider Hub üzerinden (herkesin kaydolması ücretsizdir) ve PC’de Steam Oyun Şenliği aracılığıyla sunulacak. Fiyatsız beta 14 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecek.

Microsoft, bunun “Grounded” un erken bir demosu olduğu konusunda uyardı ve bundan kaynaklı olarak çeşitli problemlerin meydana gelebileceğini söyledi. Xbox Insider programı fiyatsız olmakla birlikte, Microsoft beta sürümüne erişimin birinci gelen hizmet bazında olacağını söyledi zira şirketin hudutlu sayıda sahası var.


Oyun temelde, Shrunk’ın evlatlar ile buluşmasıyla başlıyor “Çocuklar bir banliyö bahçesinde uyanıyor, bir karınca boyutuna küçülüyorsunuz. BURG.L isminde gizemli bir robotun sesini duyuyorsunuz. Neler olduğunu biliyor üzere görünüyor ve makinenin sizi sıradana döndürmesini sağlıyor.” konusunu işliyor.

Beta sürümünden sonra ve programın değişmediğini varsayarsak, Obsidian, 28 Temmuz’da Xbox Game Preview programı ve Steam Early Access aracılığıyla Grounded’i piyasaya sürecektir. Oyun Xbox One ve PC’deki tüm Xbox Game Pass aboneleri için fiyatsızdır.

Obsidian’ın evvelki oyunu The Outer Worlds, kısa bir müddet evvel 2,5 milyon kopya satarak değerli bir satış rakamına ulaştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı