Oyun

The Sims 4 Eco Lifestyle Resmi Fragmanı Yayınlandı

The Sims 4 Eco Lifestyle genişleme paketi, hem PC hem Mac hem de Xbox One ve Playstation 4 konsolları için 5 Haziran 2020’de satışa sunulacak. Sims 4 tarihinde birinci sefer bir genişleme paketi konsol sürümleri için de eş vakitli olarak yayınlanacak. Bu yeni eklentinin odağı, The Sims oyuncuların yaşadıkları yerküreyi daha âlâ yahut daha bed bir biçimde değiştirmelerini sağlayan yeni bir muhit sistemi ekliyor olması. Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

 

The Sims 4 Eco Lifestyle, kasabanın ne kadar pis olacağını belirleyen yeni bir etraf sistemine sahip olacak. Simler çöplükte boğulabilecek yahut Evergreen Limanı’nın yeni mahallesi kirlendiğinde çöpler etrafa yığılabilecek. Yeni mahalle tıpkı Island Living ile gelen Sulani mahallesi üzere görsel olarak değişecek. Oyuncular yerkürenin kirli bir durumda olmasını ya da temizlemek isteyip istemediklerini seçebilecekler. Ancak tekrar de bu sistem oyun seçenekleri menüsünden devre dışı bırakılabilecek ve hangi yerküre çeşidinde yaşamak istediğinize karar vermek için kullanabileceğiniz hileler alışılmış ki olacak. Daha da kıymetlisi, Strangerville ve tatil alanları hariç tüm dünyalar bu muhit sistemine sahip olacaklar.

Bilinen yenilikler:

1. Tüm bunları destekleyen yeni rüzgar türbinleri, güneş panelleri ve çiğ toplayıcıları gelecek. Bunların hepsi çok kullanıldığında faturalarınızda azalma görülecek.

2. Oyuncular yeni bir arsa tipi olan “Paylaşılan Topluluk” meydanlarını ortak olarak kullanabilecekler. Bu noktalar dağıtılmış parti meskenlerine benzeyecek ve oyuncular onlarla ne yapmak istediklerine kendileri karar verebilecekler.

3. Katiyen geri dönüşüm topluluğu oluşturma ve bunun üzere sair özellikler bulunacak ve bu paketle oyuna yeni bir kariyer eklenecek: Personellik kariyeri.

4. Ayrıyeten oyuna birden çokça yetenek eklenebilir fakat mum üretebileceğinizi, mobilyaları yine tasarlayabileceğinizi ve gazlı meyve suları hazırlayabileceğinizi şimdiden biliyoruz.

Eklentinin içerdiği tüm yenilikleri paket 5 Haziran’da satışa çıkınca öğreneceğiz!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı