Oyun

Tony Hawks Pro Skater 1 + 2 Lansman Fragmanı Yayınlandı

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, 4 Eylül tarihinde PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek ve orjinal PlayStation serilerinden düzeyleri, müzikleri ve patencileri geri getirecek. Artık oyunun yaklaşmakta olan lansmanını kutlamak için yeni bir fragman yayınlandı. Fragman, oyun ile ilgili ayrıntıları ve modları gösteriyor ve harika sahneleriyle bizleri heyecanlandırıyor.

Lansman fragmanı, özgün Tony Hawk’s Pro Skater ve başkalarının yanı sıra yeni, çağdaş usulde hazırlanmış ikinci oyundaki Bullring’den Streets düzeyini gösteriyor. Şimdiye kadar, depo bütünüyla gördüğümüz tek düzey, lakin artık Alışveriş Merkezi, Downhill Jam, Roswell ve daha fazlasını görebiliyoruz.

Fragman, ayrıyeten oyunda kendi düzeylerinizi oluşturmanıza ve çevrimiçi olarak paylaşmanıza imkan tanıyan bir paketi de gösteriyor.

Oyun grafiksel olarak bütünüyle bir revizyondan geçti ve birkaç küçük fakat çok muhtaçlık duyulan değişikliği getirdi. Ayrıyeten tüm patenciler şu anki yaşlarına kadar yaşlandırıldı.

Oyun, piyasaya sürülmeden evvel ön sipariş verilebilir. Geliştirici Vicarious Visions, tekrar düzenlenen paketin mikro dönüşümler içermeyeceğini doğruladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı