Oyun

Total Annihilation, GOG’da Ücretsiz Hale Geldi

 Son devirlerde birbirinden hoş oyunları fiyatsız hale getirip oyunseverler için sunan GOG, sair çevrimiçi oyun platformlarından geri kalmak istemiyor. Bu sefer fiyatsız hale getirdiği bir öteki oyun ise strateji efsanesi bir savaş oyunu Total Annihilation oldu. 


 1997 yılında Chris Taylor ve Cavedog Entertainment tarafından yaratılan, Cavedog Entertainment ve Humongous Entertainment geliştirici şirketleri tarafından ortaklaşa geliştirilen periyodunun en kıymetli gerçek devirli strateji oyunlarının arasında yan alan  Total Annihilation, sırf PC platformları için yayınlandı. 

 Steam fiyatının 10 TL olan strateji oyunun birebir vakitte 3D ögeler içeren birinci RTS oyunu olduğunuda belirtebiliriz. Strateji oyunlarının atası olarak görülen Total Annihilation, günümüz strateji oyunlarıyla tıpkı oynanışa sahip oluan oyun depolama konusunda 400 MB’lık bir alan kaplıyor. Şimdiye kadar yalnızca The Core Contingecy ve Battle Tactics adında  iki genişleme paketi alan Total Annihilation, strateji mealinde hoş deneyim sunacak bir oyun olarak önümüze çıkıyor.

Pekala vaktinin en efsane strateji oyununu deneyimlemek isteyen oyun severler oyunu fiyatsız bir formda nasıl indip oynayabilecek? Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak oyunu fiyatsız bir şkilde kütüphanenize ekleyip oynayabilirsiniz. Uygun cümbüşler dileriz.

1- Birinci olarak GOG sayfasına ulaşarak hesabınıza giriş yapın. 

2- Şayet hesabınız yoksa “Oturum Aç” kısmına tıklayarak “Hesap Oluştur” kutucuğuna basabilirsiniz. 

3- Hesabınıza giriş yaptıktan sonra buradan oyunun sahifesine gidebilirsiniz. 

4- Daha sonra “Ikrama git” kutucuğuna tıkladıktan sonra önümüze “SUMMER SALE” başlıklı bir yazı çıkacak. 

5- Sahifenin biraz aşağısına indiğimizde oyunu “Fiyatsız Al” 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı