Oyun

Toy Soldiers 2 Açıklandı!

Toy Soldiers serisinin geliştirici olan Signal Studios, yeni bir oyunun geliştirildiğini doğruladı: Toy Soldiers 2: Finest Hour. Switch, PS4, Xbox One ve PC’ye gelecek olan oyunun birinci manzaraları oyunun resmi web sitesi üzerinden yayınlandı. Özgün oyunda olduğu üzere, web site’de de taraf alan imajlarda birbirlerine karşı savaşan oyuncaklar mahal alıyor. 

Oyunun web sitesinde, “Dunkirk’te hayatta kalın, Normandiya plajlarını kuşatın, Pasifik’teki İmparatorluk Donanması ile savaşın ve bâtın Nazi silahlarının şiddetli cephaneliğine dikkat edin” cümleleri mahal alıyor.

Toy Soldiers 2’nin ne devir piyasaya sürüleceğine dair şu an için şimdi net bir malumat yok. Toy Soldiers 2’de de serinin evvelki oyunlarında olduğu üzere düşmanlarla savaşmak için güçlerin direkt denetimini alırken üniteleri hem konuşlandırabilir hem de yönlendirebileceksiniz.


Serinin birinci iki oyunu da yine yayınlanacak. Toy Soldiers HD ve Toy Soldiers: Cold War HD, her ikisi de Nintendo Switch için sırasıyla 2020 yılının İlkbahar ve Yaz aylarında yayınlanacak.

Toy Soldiers HD, oyunun onuncu yıldönümüne şahsi tekrar yayınlanacak. Görsel olarak geliştirilmiş, düzgünleşmiş denetimler ve tüm DLC’nin yanı sıra yeni içerik, seçenekler ve farklı vazifeler eklenecek. Serinin bir başka oyunu olan Cold War HD’nin ise yeni içerikler alıp almayacağı şu an için şimdi bilinmiyor.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı