Oyun

Transformers, World of Warships ve World of Warships: Legends Evrenine Dönüyor

Tüm dünyada büyük yankı uyandıran Transformers, tekrar World of Warships cihanında yerini alıyor! Oyunculara farklı tecrübeler sunmak üzere farklı iş birliklerine imza atan Wargaming, bu sefer Transformers içeriklerini iki oyununa da birebir vakitte getiriyor. Birçok eşsiz kamuflaj, kumandan, seslendirme ve daha fazlası World of Warships’de!

Bugünden itibaren, tüm dünya tarafından tanınan Transformers karakterleri, Wargaming ve Hasbro ortasındaki hudutlu mühlet devam edecek iş birliğinin bir modülü olarak World of Warships ve World of Warships: Legends’da yerini alacak. Oyuncular, gemilerini Transformers’dan ilham alan eşsiz gemi görünümleri, en sevdikleri cümleleri seslendiren kumandanlar ve çok daha ziyadesiyle özelleştirerek kahraman Autobotlar – Optimus Prime ve Bumblebee ve onların ebedi düşmanları Decepticonlar – Megatron ve Rumble – ile bir ortaya gelecek. Bu iş birliği, 5 Ekim 2020 tarihine kadar oyunculara farklı bir tecrübe yaşatmaya devam edecek.

Autobot hayranları için World of Warships, iki kalıcı kamuflaj sunuyor: Autobotların yürekli ve güçlü önderi Optimus Prime’a özel Freedom Fighter ve kendini büsbütün başkanının güvenliğini muhafaza misyonuna adamış Autobot grubunun en genç üyelerinden biri Bumblebee’ye özel Gold Bug oyunda yerini alacak.

Transformers iş birliğine özel kalıcı içerikler

Decepticonlarla oynamak isteyen oyuncular için iki ek kalıcı kamuflaj sunulacak. Oyuncular, Megatron’a özel Messenger of Oblivion; kaosa ve yıkıma neden olmaktan öteki hiçbir şeyi sevmeyen Rumble’a özel tasarlanmış Crush’n’destroy kamujlaflarına sahip olabilecek.

World of Warships: Legends Geliştirme Yöneticisi Kirill Peskov, Hasbro ile yaptıkları iş birliği hakkında şunları söyledi: “İkonik Transformers karakterlerini her iki oyunumuza da katmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Autobotlar ve Decepticonlar dünya çapında tanınıyor ve bu karakterleri oyuna özgün bir halde dahil ederek oyuncularımıza eğlenceli ve yeni mücadeler için farkı tecrübeler yaşatmak ismine büyük ihtimam gösterdik”.

Hasbro Kurumsal Strateji ve İş Bağlantılarından Sorumlu Kıdemli Lider Yardımcısı Mark Blecher ise, “Hayranlara, bu iş birliği sayesinde hudutlu bir mühlet için World of Warships’teki Transformers karakterlerini deneyimleme fırsatı vermekten memnunluk duyuyoruz. World of Warships takımı, hayranlar için eşsiz bir deniz savaşı tecrübesi yaratarak Transformers karakterlerini oyuna ustalıkla entegre etti” dedi.

Kalıcı kamuflajların yanı sıra World of Warships’de ayrıyeten iki kalıcı kamuflaj olacak. Autobots Ark ve Decepticon Disguise ile birlikte yeni bayraklar ve yamaları da oyuna dahil edecek. Oyuncular ayrıyeten, ayırt edici temalarda kalıcı ve kalıcı olmayan kamuflajların yanı sıra özel seslendirme ve komutlara sahip eşsiz 10 başka Transformers kumandanını da elde etme talihine sahip olacakları Cybertronian Konteynerlerini de keşfedebilecek.

Transformers temalı içerikler Cephanelik ve Premium Mağaza’dan satın alınabilecekken, birtakım mükafatlar çeşitli etkinliklere katılarak fiyatsız olarak da elde edilebilecek.

Daha fazla bilgi için World of Warships resmi internet adresindeki aktiflik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı