Simula GamesTruck Logistics Simulator

Truck Logistics Simulator Ne Zaman Çıkacak?

Bildiğiniz üzere oyunun çıkış tarihini Mayıs ayı olarak duyurmuştuk. Henüz çıkış tarihimiz kesinleşmese de sizi kontrolümüzde olmayan ertelemeler hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Anlaşmamız gereği oyunumuzu mobil platformlardan önce Nintendo Switch’de yayınlamamız gerekiyor.

Bu konsola geliştirirken yaşadığımız problemler sebebiyle zaten 2019 sonuna planladığımız çıkış tarihini bu senenin Mayıs ayına kadar ertelemek durumunda kaldık. Nintendo, oyunumuzu test ederek onayladıktan sonra çıkış tarihimiz 5 Mayıs 2020 olarak belirlenmişti. Mobile de yaklaşık 1 hafta sonrasında çıkış yapmayı planlıyorduk.

Yayımcımızın desteğiyle oyun çeşitli ülkelerde kutulu olarak da satılacak ve oyunu içeren SD card benzeri kartuş Japonya’da oyun da yüklü olarak üretiliyor ve ulaşması bir buçuk ay sürüyor. Şubat ayında, salgın hastalık sebebiyle kartuş üretiminin durduğunu ve sipariş almadıklarını öğrendik. Şubat sonunda ise çoğu ülkede oyunun satılabileceği mağazalar belirsiz bir süre için kapandı.

Bu durum sebebiyle planlarımızda değişiklik yaptık ve mobil versiyonu ertelemek zorunda kaldığımız için Steam (PC) Erken Erişim çıkışını öne çekmeye ve Nintendo Switch ile Steam’de aynı zamanda yayınlamaya karar verdik. Bu sebeple de mobile özel yapmamız gereken çalışmaları ertelemek zorunda kaldık.

Steam Erken Erişimi ve Nintendo Switch için henüz kesinleşmemiş çıkış tarihimiz Haziran ayının sonudur.

Mobil için ise Temmuz ayının ortasını planlıyoruz. Bu süreçte oyuna eklediğimiz yeni özellikleri ve gelişmeleri 3-4 hafta içinde Youtube ve benzeri platformlarda görebileceksiniz. Steam/Nintendo için kesinleşmiş çıkış tarihimizi de aynı zamanlarda duyuracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı