Oyun

Ubisoft Forward’da Görmek İstediğimiz 5 Oyun

E3 2020, COVID-19 nedeniyle uzun devir evvel iptal edildi, fakat bu derhal çabucak her büyük oyun şirketinin oyunlarını ve eserlerini göstermek için kendi kişisel konferanslarını düzenlemesini durdurmadı. Sıradanda E3 için ayrılan devir yaza yanlışsız genişledi. Aralarında en dikkat çeken aktiflik Ubisoft Forward oldu.

Evet, herkesin sevdiği Assassin’s Creed’in Fransız geliştirici stüdyo gelecek için neler planlıyor? İşte Ubisoft’un büyük, süslü sunumu sırasında görmek istediğimiz oyunlar:

Assassin’s Creed Valhalla


En son Assassin’s Creed hakkında birkaç haber aldık. Bu oyunun Assassin’s Creed Origins ve Assassin’s Creed Odyssey’i de içeren üçlemenin sonuncusu olduğunu ve Vikingleri içereceğini biliyoruz. Ve şayet Vikingler varsa, sakallar ve çok sayıda şiddetli cinayet olur.

Assassin’s Creed Valhalla’dan evvelden oluşturulmuş kimi kesitler ve fotoğraflar elimizde mevcut. Oyunu canlı görmek ve serideki en yeni suikastçı Eivor’u tanımak istiyoruz. Bu sonbaharda ortaya çıkacağı düşünülürse, Ubisoft’un bu İskandinav suikast macerasına nispeten ağır bir halde odaklanacağından kuşku duymuyoruz. Bizi hayal kırıklığına uğratma Ubisoft.

Watch Dogs Legion


Watch Dogs Legion, Mart 2020’de çıkması beklenen, fakat ertelenen birkaç kıymetli oyundan biriydi. Şu anda, açık dünya hack ve shooting cinsinde, seri halinde çıkan son oyunun hem mevcut hem de yeni nesil konsollara ne vakit ulaşacağını tam olarak bilmiyoruz.

Ubisoft Forward’da bununla ilgili bir fragman yahut kesit yayınlanmasını bekliyoruz. Bir çıkış tarihi yahut biraz daha fazla oyun imajı istiyoruz. Bu sayede eski İngiltere’de ne çeşit bir kargaşaya neden olabileceğimizi görebiliriz.

Beyond Good And Evil 2


Oyun 2017’de açıklandığında, nasıl bir şey olacağı konusunda başımız karışmıştı. 2020 yılındayız ve hala nasıl bir oyun olduğunu bilmiyoruz. Devam oyunu mu, orijin oyunu mu, tekrar imalat mı, multiplayer spinoff mu tam olarak kestiremiyoruz.

Good Or Evil 2’nin arkasında ne olursa olsun, kimi yanıtların nihayet ortaya çıkacağını umuyoruz. Ekibin uzun vakittir beklenen devam oyunu için şaşırtıcı kademede tezli planları var üzere görünüyor. Nasıl bir oyun olacağına dair en ufak bir ipucu bile almak şık olurdu.

Mario + Rabbids 2


Rabbids bir XCOM taktik strateji oyunu ile Mario cihanında geçen bir crossover olabilir. Birinci oyun epey detaylı çalışılmıştı. Franchise ve cinslerin tuhaf karışımı Nintendo ve Ubisoft arasında son nokta sefalı bir iş birliği oluşturmayı başardı. Bu oyunun da Mario + Rabbids Kingdom Battle’ın devamı olduğunu düşünüyoruz.

Geçmişte Mario ile ilgili bir oyun yapılacağı ile ilgili söylentiler yapılmıştı. Şayet öyleyse, Ubisoft Forward katiyetle bu türlü bir duyuruyu yapmak için yeterli bir taraf olur.

Skull And Bones


Skull and Bones hakkında bir vadedir fazla bir şey duymadık. Şu anda geliştirme aşamasında bir TV uyarlaması olsa da, oyunla ilgili haberler az sayıda.

Umarız Skull And Bones’un ardındaki ekip, gelişim sürecini durdurmaya neden olan meseleleri çözmüştür. Bu macera hakkında daha fazla haber duymak istiyoruz. Zira Sea Of Thieves gereğince keyifli olsa da, bu dünyada her vakit daha fazla korsan oyununa bölge var.

Evet Ya Sam Fisher?


Burada listelediğimiz beş oyunun Ubisoft Forward’da değerli tartışma konusu olacağını umuyoruz. Başkaca dikkate almadığımız yeni bir Rayman yahut Far Cry oyunu yahut Tom Clancy’s üzere duyurular yapılma mümkünlüğü da var. Tahminen Sam Fisher’lı bir Splinter Cell oyunundan bile bahsedilebilir. Saf ki bu zatî fikrimiz.

Ubisoft Forward 12 Temmuz Pazar günü yayınlanacağı için bu üretken geliştirici firmanın neler üzerinde çalıştığını yakında öğreneceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı