Oyun

UPlay’in 7 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü 100’ün Üzerinde Oyun Sunuyor

Eylül ayında Uplay Plus bir numara yıl dönümünü kutlayacak. Bahsi geçen bu Ubisoft hizmetine, EA’dan Origin Access Premier’e yahut Microsoft’un Xbox Game Pass’a daha yakından bakma fırsatınız olmadıysa, artık bunu yapmak için olağanüstü bir fırsatınız var. 27 Temmuz’a kadar Uplay Plus’ın yedi günlük fiyatsız deneme sürümünü edinebilirsiniz. Tek yapmamız gereken aşağıdaki sahifeye gitmek, Ubisoft hesabınıza giriş yapmak ve “Ücretsiz Deneyin”e tıklamak.

7 Günlük UPlay Plus Hizmetini Almak İçin Tıklayın

Denemeyi aktifleştirmek için bir ödeme formülü seçmeniz gerektiğini lütfen unutmayın. Fiyatsız erişim müddetinin bitiminden evvel aboneliğimizi iptal etmeyi unutmazsanız hesabımızdan hiçbir meblağ alınmayacaktır. İptal etmediğiniz takdirde aylık fiyatın tamamını, yani 14,99 ABD doları ödemek zorunda kalacaksınız.

Uplay Plus’ın sadece PC’de mevcut olduğunu lütfen unutmayın. Bu hizmetin aboneleri Deluxe, Gold yahut Ultimate sürümleri, yayınlandığı gün yeni Ubisoft oyunları oynama özelliği ve yaklaşan oyunları yahut beta testlerine katılmak da dahil olmak üzere 100’den fazla oyundan oluşan bir kütüphaneye erişebilirler. Aboneliklerle ilgili daha fazla ayrıntıyı burada bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı