Oyun

Vadi’nin Yaz Mücadeleleri Nimo TV’de Büyük İlgi Görüyor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin resmi yayın ortağı olduğunu duyuran canlı yayın platformu Nimo TV’de birinci 4 haftada yayınları takip eden tekil kişi sayısı 120.000’i aştı. Türkiye çapında daha büyük kitlelere ulaşmak için yaptığı yeni itilaf ile izleyicilerden olumlu geri dönüşler almaya devam eden Nimo TV, canlı yayınlara şahsi etkinliklerle League of Legends seyircisini kendi ekranlarına kilitledi.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi, her yıl birbirinden düzgün grupların yarışmasını seyircileriyle buluşturuyor. Birçok yıldız oyuncu, rekabetçi kadrolar ve vadideki savaşlar ile yıla damgasını vurarak ligdeki heyecanı en üst seviyeye çekmeyi başarıyor. Bu yaz yıldızların arasına, heyecanı artırmak ve savaşa ortak olmak ismine Nimo TV de katıldı. 6 Haziran tarihinden bu yana birçok kadronun savaşına konut sahipliği yapan platform birebir devranda izleyicilere birçok sefalı içerik sunarken mükafatlar kazandırıyor. Sefalı içerik ve kıyasıya uğraşın tadına doyamayan seyirci sayısı ise daha 4. haftadan 117,433’e ulaştı!

VFŞL Yaz Mevsimi 2020’nin bu dönem başlamasından bu yana Nimo TV’de yayınlanması ile birçok izleyici desteklemek istediği ekipler için platformda bir araya geliyor. Birçok grubun kıyasıya savaşı ile izleyicilerin desteği Nimo TV ile hayat buluyor. Pandemi nedeniyle offline olarak seyircilerle buluşamayan VFŞL Yaz Mevsimi 2020 Ligi, yayın ortağı olarak Nimo TV ile itilaf yapmasıyla seyircileriyle çevrimiçi olarak buluşmaya devam ediyor. Bu sayede oyuncular da seyircilerden destek alarak motive olabiliyorlar.

21,400 TL kıymetinde RP ve Daha Fazlası Nimo TV’de

Yaz savaşları boyunca seyircilere maçlar esnasında RP dağıtılmaya devam ediliyor. Bu vakte kadar savaşlar arasında en çok izlenen maç ise Galactikos ve Papara SuperMassive müsabakası oldu. Snowflower ve KaKAO’nun Türkiye’deki birinci maçları olması nedeniyle de yekun seyirci sayısı maç boyunca 23,522’ye ulaştı. Bu maçlar esnasında ise seyircilere 4 hafta boyunca yekunda 21,400 TL kıymetinde olan RP armağanları dağıtıldı. Seyirciler hem eğleniyor hem de kazanıyor!

Uğraşa Ortak Olan Seyircilere Sefalı İçerikler

VFŞL Yaz Mevsimi 2020’nin Nimo TV’de mahal almasıyla birlikte seyircilerde bu iş birliği sayesinde birçok armağan kazanma bahtı yakalıyor. Nimo TV’nin seyircilerine sunduğu çark sayesinde, savaşa ortak olan herkes çarkı çevirerek armağanlar kazanabiliyor. Bu armağanlar arasında iPhone 11 Pro Max üzere büyük armağan konum alırken birebir vakitte oyun ekipmanları ve oyun koltuğu da mekan alıyor.

Çark ile bahtlarını deneyen seyirciler bambaşka bir içerikle deneyimlerini konuşturabiliyorlar. Nimo TV’nin seyircilerine sağladığı bu içerik ile herkes oyun için iddia etme talihi kazanıyor. Nimo TV farklı ile tuttuğunuz kadrosu desteklerken maç esnasında birinci ejderha ve baronun kimin tarafından kesileceğine dair varsayımlar yaparak mükafatlar kazabiliyorsunuz.

Tüm bu içeriklerin yanı sıra Nimo TV, seyircilerine armağanlar kazandırmaya devam etmek için yeni bir içerik daha sunuyor. “Beni Seç” içeriği ile maçı seyredenler tahlillerini öne çıkararak tahlil yaptıkları kişi tarafından görülebiliyorlar. Tahlil sahibi ise tahlillerin arasından bir seçim yaparak ona RP kazandırabiliyor. Bu RP ölçüleri ise oyunlara nazaran 1780 ve 840 olarak değişiyor.

Farklı içerikler ve etkileşimli deneyimlerle Nimo TV, sefanın dozunu artırmaya devam edecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı