Oyun

Vadinin Yıldızları Nimo TV’de!

League Of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi yaz mevsimi heyecanı 6 Haziran 2020’de Nimo TV’de başlıyor. Nimo TV, Türkiye’de yeni ittifaklara imza atarak ismini duyurmaya devam ediyor. En son yaptığı ittifak ile büyük bir adım atan Nimo TV, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin’nin resmi yayın ortağı olduğunu duyurdu. 6 Haziran 2020 tarihinden itibaren yıldızların vadiye inmesi ile Nimo TV’de bu yaz hem daha da sefalı hem de heyecanlı olacak!

Nimo TV heyecana ortak oldu

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi, her yıl birbirinden uygun grupların savaşı için seyircilerle bir araya geliyor. Birçok yıldız oyuncu, rekabetçi gruplar ve vadideki savaşlar ile yıla damgasını vuruyor. Bu yaz yıldızların arasına, heyecanı artırmak ve savaşa ortak olmak ismine Nimo TV de katılıyor. Lig de kış mevsimi devam ederken, Riot Games ile Nimo TV de Türkiye espor sahnesinde kayıtlara geçen değerli bir iş birliği mutabakatına imza attı. Bu iş birliği neticesinde birinci olarak ligin kış mevsimi finali Nimo TV’de seyirciler ile buluşurken, yaz mevsiminde gerçekleşecek bütün müsabakalar da Nimo TV’de canlı olarak yayınlanacak. Öncelikle sekiz Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi ekibinin resmi sponsoru olarak League of Legends’da vadiye dahil olan Nimo TV, ligin de yayın haklarını alarak League of Legends’a olan ilgisini artırdı. İnternet sitesinin yanı sıra iOS ve Android pratiklerinde da lig heyecanını canlı olarak verecek Nimo TV, kendisine has özellikleri ile seyircilere bambaşka bir lig  heyecanı vadediyor.

Nimo TV Türkiye Yöneticisi Jay Chenglie’nin bahisle ilgili olarak, “Burada geçirdiğim vakit içinde Türkiye’nin ve oyun severlerin Nimo TV’ye olan ilgisi ve sevgisine hayran kaldığımı belirtmek isterim. Biz de Nimo TV olarak onlara layık olmaya çalışıyoruz ve kalıcı olduğumuzu onlara hissettirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Türkiye ofisimizdeki ekip arkadaşlarımızın sayısı, hizmet kalitemizi her daim en üstte tutmak için gün geçtikçe artıyor. Türkiye’nin canlı yayın platformu olma yolunda emin adımlarla ilerlerken amacımız ve mottomu her vakit ‘Oyun ve Cümbüş Nimo TV İçinde!’ halinde olacak. Emelimiz izleyici ve yayıncıya en düzgün imkanları sunarak sefalı vakit geçirmelerini sağlamak. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi yaz mevsimi heyecanı ise bunlardan biri. Ben de hem sponsoru olduğumuz grupları hem de şampiyonluk ligini izlemeyi heyecanla bekliyorum. Düzgün olan kazansın.” açıklamalarında bulundu.

Vadinin yıldızlarını izlerken hem eğlenin hem de kazanın

Riot Games ve Nimo TV’nin ses getiren bir ittifak yapması ile seyirciler 6 Haziran 2020 tarihinden itibaren vadinin yıldızları ile buluşuyor. Seyircilerin tüm yaz devam edecek soluk kesen maçları kesintisiz olarak takip etmeleri için Nimo TV birçok cümbüş seçeneği sunuyor. Seyirciler, canlı yayınları izlerken birebir devranda çekilişlere katılarak birbirinden pahalı mükafatlar kazanabilecek. Gruplarını desteklemek için Nimo TV’de buluşan tüm seyirciler, Lig’deki kişisel çekilişlerde günlük olarak armağan kazanmanın keyfini sürecek. 

Espor sahnesinin seyircileri Nimo TV’de buluşacak

Devam eden yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını sebebiyle alınan tedbirler kapsamında ligin espor sahnesi de birinci haftalarda kapısını seyircilere açmayacak. Seyircilerin maçların heyecanına ortak olabilmeleri ismine Nimo Tv’de maçlar kesintisiz olarak canlı yayından aktarılacak. Ara aktarım periyodunda kadro takımlarının tekrar şekillenmesinin akabinde kadrolarına destek vermek isteyen izleyiciler, bütün ligin yaz mevsimi müsabakalarını Riot Games Türkiye’nin LoLespor isimli resmi Nimo TV sahifesinden takip edebilecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı