Oyun

Valorant Çıkış Tarihi Açıklandı, Yakında Beta Sona Erecek

İki ay boyunca örtük beta durumunda kaldıktan sonra, Riot Games’in nişancı oyunu Valorant resmi PC çıkışını 2 Haziran’da yapacak. Counter Strike: Küresel Offensive ile birçok özelliği ortak olan Valorant fiyatsız olacak. Kuzey Amerike ve Avrupa dahil olmak üzere “dünyadaki ortamların çoğunda” oynanabilecek.

Valorant’ın Haziran başında resmi olarak çıkacağını duyuran Riot, oyunun saklı beta sürümünün 28 Mayıs Perşembe günü sona ereceğini doğruladı. Oyun 2 Haziran’da başladığınıda, mevcut Valorant oyuncuları birinci defa taktik FPS’e gelenlerle tıpkı mahalden başlamak zorunda kalacaklar.


Valorant’ın resmi lansmanından kısa bir vade sonra, Riot oyuna dair birçok yeni içerik sunacak. Buna ek olarak oyun modları, karakterler, haritalar ve daha ziyadesi dahil. Ayrıyeten, Riot oyunun taleplerini karşılamak için daha çokça sunucu kullanacak. Atlanta, Dallas, Londra, Madrid ve Varşova’da bulunan bu yeni sunucular, Valorant’ın gecikmesini azaltmaya yardımcı olacak, böylelikle oyuncu deneyimi mümkün olduğunca kusursuz olacak.

Şayet sizde oyunu oynamak istiyorsanız öncelikle minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini incelemenizi öneririz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı