Oyun

Valorant DeathMatch Turnuvası Ödül Sponsoru SteelSeries

Valorant DeathMatch Turnuvası Ödül Sponsoru SteelSeries! Oyun dünyasına ve espora olan katkısıyla isminden daima kelam ettiren SteelSeries, 15 Ağustos’ta gerçekleşecek Playerbros Valorant Deatmatch Turnuvası’nın ödül sponsoru oldu. Gayretlerin kıyasıya süreceği turnuvada, 200 oyuncu mükafatlar için ter dökecek.

Espor dünyasında kızışan çabalara, geçtiğimiz günlerde Valorant’ın 1.05 yamasıyla bir yenisi daha eklendi. Oyuna eklenen DeathMatch modu ile birlikte, 10 oyuncu birebir anda oyuna giriş yapabiliyor. Bu geliştirme de, Valorant’ın orijinal turnuvalara sahne olmasını sağladı.

Espor haber sitesi Playerbros tarafından gerçekleştirilen Valorant DeathMatch turnuvasında gerçekleşecek kıyasıya gayretler için kayıtlar tamamlandı. Kayıtlar açıldıktan sonra 3 saat üzere kısa bir mühlet içerisinde 250’den fazla kayıt alınan turnuvada, kayıtlarını Discord hesabı üzerinden onaylatan birinci 200 grup çabaya etmeye hak kazandı.

Valorant DeathMatch Turnuvası Ödül Sponsoru SteelSeries! Turnuvanın yarı finalinde çaba edecek toplamda 20 oyuncu, 2 küme formunda ayrılacak ve sıralamayı birinci 5 sırada tamamlayan oyuncular, finale yükselmeye hak kazanacaklar. Finalde sıralamaya giren birinci oyuncu, SteelSeries Apex 3 Klavye, ikinci oyuncu SteelSeries Arctis 1 Kulaklık ve üçüncü oyuncu ise SteelSeries Rival 3 Mouse ödüllerinin sahibi olacaklar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı