Oyun

Valorant’a Yeni Bir Silah Kaplama Seti Geliyor

Geliştirici Riot Games, nişancı taktik oyunu Valorant için yeni bir ejderha temalı görünüm seti tanıttı. Elderflame isimli görünüm seti, 10 Temmuz’da oyun mağazasında satışa sunulacak. Ama bu set birçok oyuncu için pahalı gelebilir.

Elderflame, Valorant’ın birinci “Ultra Edition” setidir ve birkaç silahı yangın soluyan ejderhalara dönüştürür. Keskin nişancı, otomatik tüfek, otomatik tabanca ve av tüfeği üzere görünen silah kaplamalarını içerir. Elderflame kaplama setinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Elderflame ile silahlar alev ateş ederken, yine yüklemeler sırasında mermilerden sevimli çığlık sesleri gelir ve siyah, pullu kanatlarını kullanarak nişangahları şekillendirir.

Evvelki Valorant kaplama paketleri, Valorant Puanları ile istediğiniz kaplamayı satın almanıza müsaade verir ve kalıcı olarak hesabınızda durur. Lakin, bu kaplamalar pekte ucuz olmayacak.

Elderflame serisi, Valorant’ın oyuna geline yeni bir kaplama seti bulunduran son yamasından kısa bir vade sonra yayınlanacak. Yama notlarına da gömülü olan mevzuyla ilgili gelişmeler epeyce sizlerle paylaşacağız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı